Bude to tvrdé! Tadeáš Růžička potvrzuje velký titulový souboj

Růžička
Tadeáš Růžička má sice aktuálně před sebou zápas v organizaci Clash of the Stars, kde ho snad v sobotu čeká duel s Veselým, ale Mawar samozřejmě nezapomíná ani na svou hlavní kariéru. Už brzy ho totiž čeká velký titulový zápas, který prý nabídne hodně tvrdou a drsnou podívanou. Kdy a s kým se Růžička utká?
Clash of the Stars 5: Kotlár rozjel lokty na mediálním tréninku

„Titulový zápas bude v září a už teď se na to těším. Mělo by to být v Praze. Malé rukavice, váha do 70 Kg, násilí a 100 % agrese. Bude to podobné jako v OKTAGON UDG, kde jsem získal titul. Teď ho získám i v RFA. Bylo to předtím tři zápasy a titul a nyní to bude stejné. Stejný příběh. Bude to tvrdé. Mikula se má na co těšit. Bohužel to schytá on, ale v podstatě je mi jedno, kdo se proti mně postaví. Sorry,“ potvrdil Tadeáš Růžička v rozhovoru s Jakubem Kotkem souboj Růžička vs Mikula, na který prý dojde v září ideálně v Praze, kam se organizace RFA evidentně zase vrátí.

Organizace tak výhledově pozná svého třetího šampiona. Tím úplně prvním byl Vašek Sivák, který titul získal na konci minulého roku a nedávno ho dokonce dokázal i obhájit. Druhým, tentokrát MMA šampionem, bude vítěz blížícího se souboje Humburger vs Avramović. A poté by měla přijít řada právě na Růžičku, který byl zatím v rámci RFA nekompromisní a doručil, kdy doručil jedno tvrdé bití za druhým.
Mawar změří síly s Mikulou, kterého také můžeme znát z projektu OKTAGON UDG, kde prohrál s Krivákem a Zajacem. V posledním zápase však dokázal vyzrát na Nusku, čímž si potvrdil svou titulovou šanci. Uvidíme tedy, jak se mu bude proti hladovému Mawarovi dařit, protože jít s Růžičkou rozhodně není žádný med a je vždy jasné, že to bude hodně bolet.


1 komentář na “Bude to tvrdé! Tadeáš Růžička potvrzuje velký titulový souboj”

  1. Pingback: IAF má dalšího šampiona, Cverminátor půjde o titul! | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *