Benda vrací úder bezkrké Droběně, která chce zápas s ním nebo jeho přítelkyní

Droběna

Zdálo se, že klan Kotlárovců si dá na domácí scéně na chvíli pauzu, protože Jarda je ve výkonu trestu odnětí svobody a Diego má vážné zdravotní problémy, ale opak se pravdou. Na scénu totiž vstoupila Droběna Kotlárová, která by se chtěla v rámci Red Face utkat s Kotlárobijcem Karlosem Bendou.


 

Au! Hill tvrdě potrestal drzého influencera! Jedna bomba = dvě zlomená žebra

„Lidi, zdravím vás. Tímto se vám musím omluvit za to, že nenastoupím do zápasu 27.1., jelikož mi na onkologickém oddělení našli nějaký vir. Týká se to rakoviny, takže do zápasu nejdu a ani nemohu. Až budu přesně vědět výsledky, tak uvidíme. Omlouvám se fanouškům a všem, ale zdraví je mi přednější. Nechci se zhuntovat, protože by to pak mohlo dopadnout špatně. Omlouvám se a zdravím vás,“ vzkázal Diego před turnajem Clash of the Stars 7, na což navázala právě Droběna.

„Hej, more, hej, co ty si myslíš, Bendo? Že my se tě bojíme? My Kotlárovci? Jsi spadnul z višně na znak, ne? Můj bratranec Diego je chudák nemocnej a ty mu přeješ rakovinu? Tak to teda ne! Já a ty, pojď se mnou do zápasu. A pokud ne ty, tak chci tu tvoji Janu Zelinkovou!“ poslala Droběna v Red Face trikotu výzvu.
 

„Hned na úvod chci říct, že já i má přítelkyně z toho máme jenom čurinu. Byl bych rád, kdybyste to tak i brali, protože je to pouze sranda. Nic víc z toho určitě nekouká. Čistě se jen zasmějeme lidské hlouposti, a to je vše. 

Musím ale ocenit Lucinky tričko, protože sehnat plachtu na tank určitě nebylo jen tak. Taky oceňuji, že nemá vůbec krk. To znamená, že kdyby s ní Janča šla do zápasu, nemůže ji uškrtit.
  

Přátelé, vím, že je hnusný, že si tady děláme trochu srandu z něčího vzhledu. Na druhou stranu, ta osoba si nic jiného nezaslouží. První, co ten člověk udělal, že mě začal urážet na sítích. A hlavně ta ulhanost… Samozřejmě není pravda, že bych Diegovi přál smrt. Jistě to víte. On přál několikrát smrt mně, dokonce i mojí mamince, já jemu ale ne. Mám mozek a něco takového bych nikdy neřekl. Jen jsem zmínil, že ho dohnala karma. A za tím si stojím.

Já si žádného soupeře nikdy nevybral. A zadruhé, oni furt vyzývají mě. Po Diegovi to udělalo tohle monstrum a je fascinující, že je ještě obéznější než on. Znovu opakuji, omlouvám se, že si tu děláme šoufky ze vzhledu něčí osoby. Je to ale možná lepší než řešit jejich inteligenci, jejich chování,“ cituje Outsport Bendovo vyjádření s YouTube.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *