Nestačilo mu to? Streamer po výprasku od Stricklanda dostal bolestivou bídu od Dvalishviliho

Strickland Dvalishvili

Nedávno jsme vás informovali o sparringu mezi bývalým šampionem střední váhy Seanem Stricklandem a streamerem, který si říká Sneako. Ten si chtěl vyzkoušet, jaké to je utkat se s elitním UFC borcem, čehož asi následně litoval. Strickland se do něj totiž divoce pustil a nepomohlo ani několik hozených ručníků. Tím však výprasky evidentně neskončily. Sneako si dal totiž následně trénink s Merabem Dvalishvilim, který ho naházel a zfackoval.


Benda vrací úder bezkrké Droběně, která chce zápas s ním nebo jeho přítelkyní

V minulosti jsme vám už ukazovali videa, na kterých Sean doslova týrá své kolegy a dokonce je tvrdě ukončuje, za což čelil tvrdé kritice ze strany ostatních bojovníků, kteří zdůrazňují, že trénink má být o vzájemné pomoci a touze po zlepšování se a ne o tom, kdo svého kolegu vypne dříve. Sean je však Sean a asi se jen tak nezmění, což se ukázalo při sparingu se streamerem, který si říká Sneako. Na toho totiž Strickland nastoupil a nehodlal přestat ani ve chvíli, kdy do klece letěly dva ručníky za sebou.

„Stačilo spadnout na zem. Čekal jsem, až spadneš na zem a přestal bych. Ustál si to. Klobouk dolů,“ vysvětloval Strickland streamerovi, který má zřejmě zážitek na celý život.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by FULL SEND MMA (@fullsend_mma)

 
   

Sneako si to dal i s Merabem

Merab naštěstí streamera nebombardoval tvrdými bombami, ale i přesto mu dal pořádně zabrat. Naházel ho a zasypal ho štiplavými fackami, které jsou mnohdy nepříjemnější než nějaká bomba. Aby toho nebylo málo, tak ho Dvalishvili i přiškrtil, přičemž nezapomínal na další a další facky. Klobouk dolů, že Sneako podobné zkušenosti podstupuje.

„Chceš být bojovník?“ ptal se nakonec Merab, zatímco zamykal škrcení, které byl Sneako nucen odklepat. Být to Strickland, tak asi submisi nepustí, ale Merab byl přeci jen milosrdný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *