ONE šampion a přemožitel Kozmy! ACA se s Borárosem nemaže a vrhá ho před mega výzvu

Boráros

Na konci ledna přišlo velké překvapení. Obecně se očekávalo, že vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros zamíří do RFA, ale on místo toho podepsal smlouvu s poměrně nečekanou organizací. Slovenský zápasník totiž potvrdil, že míří do ruského ACA, kde už má domluvený první zápas. Nutno říct, že ho nic snadného nečeká. Gábor má naopak před sebou největší výzvu kariéry.


Benda vrací úder bezkrké Droběně, která chce zápas s ním nebo jeho přítelkyní

Gábor po třech porážkách v řadě opustil organizaci OKTAGON MMA a v roce 2022 vyzkoušel angažmá v organizaci FABRIQ MMA, kde vybojoval dvě vítězství, ale poslední souboj s Kirillem Medvedovskim zanechal spoustu otazníků ohledně výkonu obou borců. Nyní však může opět naplno předvést své kvality v ACA.

Boráros se totiž představí na velkolepém turnaji ACA 172, který se uskuteční už 9.3. v Moskvě. Zde se utká s bývalým šampion organizace ONE FC Maratem Gafurovem (19-4), který v největší asijské organizaci vládl v letech 2015-2017, kdy ho o neporazitelnost v odvetě připravil Martin Nguyen. Gafurov se v roce 2012 utkal také s bývalým šampionem OKTAGONu Davidem Kozmou, kterého na turnaji M-1 Challenge ukončil ve druhém kole na submisi. 
Gafurov to má celkem 19-4 s tím, že 14 zápasů ukončil před limitem (2 KO/TKO, 12 SUB). Podobně jako Gábor delší dobu nezápasil. Naposledy byl v boji v polovině roku 2022, kdy v rámci ONE FC vyhrál via TKO. Je jasné, kdo bude v souboji obrovským favoritem, tak uvidíme, jestli se Borárosovi podaří překvapit.

Na galavečeru ACA 172 se v hlavním zápase představí i populární Magomed Ismailov, který se střetne s Anatolym Tokovem, který opustil organizaci Bellator. Dále také uvidíme semifinálové zápasy Grand Prix v pérové a welterové váze. 

ACA 172 – Fight Card:

Magomed Ismailov  vs.  Anatoly Tokov

Kurban Taygibov  vs.  Bibert Tumenov

A. Podlesniy  vs.  Timur Valiev

Abubakar Vagaev  vs.  Edil Esengulov

Adlan Ibragimov  vs.  Leonardo Silva

Anatoliy Boyko  vs.  Chersi Dudaev

Andrey Koshkin  vs.  Uzair Abdurakov

Mehdi Baydulaev  vs.  M. Karginov

G. Boráros vs M. Gafurov
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *