Borárose čeká peklo?! Podívejte se, jak jeho ACA soupeř Gafurov ukončil Kozmu

Boráros

Na konci ledna přišlo velké překvapení. Obecně se očekávalo, že vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros zamíří do RFA, ale on místo toho podepsal smlouvu s poměrně nečekanou organizací. Slovenský zápasník totiž potvrdil, že míří do ruského ACA, kde už má domluvený první zápas. Nutno říct, že ho nic snadného nečeká. Gábor má naopak před sebou největší výzvu kariéry. Však se podívejte, jak jeho soupeř v roce 2012 ukončil Davida Kozmu.


Benda vrací úder bezkrké Droběně, která chce zápas s ním nebo jeho přítelkyní

Gábor Boráros míří na začátku března do Moskvy, aby se zde na jubilejním turnaji organizace ACA utkal s bývalým šampionem ONE FC a přemožitelem Davida Kozmy Maratem Gafurovem. Gafurov, který v největší asijské organizaci vládl v letech 2015-2017, to má celkem 19-4 s tím, že 14 zápasů ukončil před limitem (2 KO/TKO, 12 SUB). Podobně jako Gábor delší dobu nezápasil. Naposledy byl v boji v polovině roku 2022, kdy v rámci ONE FC vyhrál via TKO. Je jasné, kdo bude v souboji obrovským favoritem, tak uvidíme, jestli se Borárosovi podaří překvapit.

Gafurov je totiž extrémně nebezpečný na zemi, kde prověřil i Davida Kozmu, se kterým se utkal v roce 2012. Davidovi bylo tehdy jen 19 let, ale i přesto předvedl skvělý výkon. Duel Gafurov vs Kozma byl totiž hodně nahoru dolů s tím, že oba borci hrozili submisemi. Nakonec to však byl Marat, kdo zamkl škrcení, kterým ukonči Davidovu sérii 6 výher v řadě.
 

Na galavečeru ACA 172 se v hlavním zápase představí i populární Magomed Ismailov, který se střetne s Anatolym Tokovem, který opustil organizaci Bellator. Dále také uvidíme semifinálové zápasy Grand Prix v pérové a welterové váze. 

ACA 172 – Fight Card:

Magomed Ismailov  vs.  Anatoly Tokov

Kurban Taygibov  vs.  Bibert Tumenov

A. Podlesniy  vs.  Timur Valiev

Abubakar Vagaev  vs.  Edil Esengulov

Adlan Ibragimov  vs.  Leonardo Silva

Anatoliy Boyko  vs.  Chersi Dudaev

Andrey Koshkin  vs.  Uzair Abdurakov

Mehdi Baydulaev  vs.  M. Karginov

G. Boráros vs M. Gafurov
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *