Zajímavá teorie o tom, proč se Vémola v posledních zápasech více upínal k postoji

Vémola

Světoběžník Martin Wodecki, který je známý jako taková pomyslná spojka mezi ruskou a českou scénou, díky čemuž dostala celá řada bojovníků možnost nastoupit do zajímavých zápasů, momentálně buduje silný tým značky EGO Combat, do kterého už nějakou dobu patří i Karlos Vémola. Ten se navzdory svému zažitému stylu snažil poslední zápasy více držet v postoji, k čemuž má Wodecki zajímavou teorii.


Soud vynesl verdikt! Tadeáš Růžička dostal trest v souvislosti s ostře sledovanou kauzou

Nemohu se nezeptat na váš projekt EGO Combat tým, do kterého nedávno přibyl Karlos Vémola. Co si od něj slibujete a jste spokojený s aktuálním složením týmu a je možné, že do něj ještě někdo přibude?

Ego Combat Tým je takové moje dítě. Jako spolumajitel EgoCombat.cz (EGO Combat má dnes nejširší výběr top značek na českém trhu) jsem po vzoru thajských firem začal budovat něco, kde se snažím bojovníkům pomoci materiálně, mentorsky, ale třeba i manažersky ve smyslu domlouvání zápasů. Snažím se otevírat dveře mladým a pomoci i těm etablovaným bojovníkům. 
Samozřejmě v současné době už máme hodně jmen, ale i tak nabíráme nové tváře. V našem týmu jsou známí bojovníci jako Vašek Sivák, David Kozma, Karlos Vémola, Dominik Humburger, Eliška Zemanová, Martin Viktorín. Také mládí amatéři jako Patrik a Erik Kutilovi a mnoho dalších. Teď i Vasil Ducár, za kterého jsem rád. Ale jednáme ještě s dalšími. Kluci bojují v předních organizacích jako jsou OKTAGON MMA, KSW, RCC, RFA atd… Tím nám dělají reklamu a snaží se radit nám, co zrovna musíme zlepšit. 

Třeba co se týče našich volně stojících pytlů, tak dnes jsme jednička na trhu. Vyřešili jsme opravdu dobře stabilitu toho pytle, takže oproti konkurenci na tom pytli můžete výborně trénovat. Ten pytel je návykový, stabilní a příjemný na úder. A je tak dobrý, že si i Karlos po trénicích na tom pytli začal věřit v postoji. Což mnozí hejtují, ale předposlední zápas vyhrál KO, myslím, že to bylo nejrychlejší KO v OKTAGONu. V posledním zápase sice prohrál, ale i tak se snažil boxovat. A kdyby to padlo podruhé, tak by to bylo super. Až se bojím, že ho ten pytel tolik baví, až se z něj stane ještě postojář – ideálně v Edenu. Chystáme také další velkou posilu do našeho projektu, což myslím ocení hlavně fanoušci OKTAGONu. Můžete tipovat kdo to bude.
1 komentář na “Zajímavá teorie o tom, proč se Vémola v posledních zápasech více upínal k postoji”

  1. Pingback: To nevypadá zle! Tohle jsou 4 možné hlavní zápasy jubilejního turnaje UFC 300

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *