Soud vynesl verdikt! Tadeáš Růžička dostal trest v souvislosti s ostře sledovanou kauzou

Růžička

Minulý rok zasáhla domácí scénu obrovská kauza v souvislosti s Tadeášem Růžičkou. Na sociálních sítích se totiž začalo šířit video, na kterém byl vidět bezvládný muž, kterému se místo pomoci dostalo hodně hrubého chování a dalších útoků. Agresorem měl být právě Mawar, který už zná svůj trest. Jak nakonec soud kauzu vyhodnotil?


 

Další účastník milionové pyramidy Tipsport Gamechanger 2 je bohužel ze hry?

„Kriminalisté pracovali na případu zápasníka Tadeáše Růžičky, přezdívaného jako Mawar, několik měsíců. Nakonec se jim podařilo najít napadeného muže a následně Růžičku obvinili z výtržnictví a ublížení na zdraví.

A jak se teď Krimi zprávám podařilo zjistit, soud v případu už rozhodl. ´Ve věci pana obviněného byl vydán 31. ledna 2024 trestní příkaz,´ uvedla pro CNN Prima NEWS mluvčí Obvodního soudu pro Prahu 7 Kaňáková. Více informací prozradit nechtěla, protože si Tadeáš Růžička jej dosud nepřevzal. Svým sledujícím ale posílá vzkazy ze zahraničí, zatímco jeho telefonní číslo je nedostupné,“ uvádí server CNN Prima NEWS, kterému se zároveň podařilo zjistit, jak soud bojovníka potrestal.

   

„Obviněnému byl uložen trest odnětí svobody ve výměře jedenácti měsíců, jehož výkon byl podmíněně odložen na zkušební dobu v trvání čtyřiceti měsíců,“ prozradil Aleš Cimbala, mluvčí městského státního zastupitelství v Praze.

V praxi to tedy znamená, že Růžička dostal trest odnětí svobody, ale do vězení nemusí, pokud se následujících 40 měsíců nijak dále neproviní. Asi není třeba zdůrazňovat, že 40 měsíců je hodně dlouhá doba. Mawar, který si trestní příkaz ještě nepřevzal, protože je v zahraničí, takže není pravomocný, má ještě možnost podat odpor, tak uvidíme, zda tak učiní a věc se tak bude dále řešit.

  

Růžička před pár dny z Thajska vzkázal, že se nad sebou zamyslel

„Jinak lidi, já nejsem moc na natáčení takových videí, ale chtěl jsem vám říct, že tady (v Thajsku) nejsem na žádné dovolené. Přijel jsem sem trénovat, dát zpět vojenský mód, trénovat s těmi nejlepšími, zlepšovat se a především se nad sebou trochu zamyslet. Zamyslet se nad tím, co bych chtěl změnit a jak bych se měl chovat, protože už mám velkou sledovanost. Už jsem někdo úplně jiný, než jsem byl dříve.

Uvidíte, až se vrátím do Prahy, co vám ukážu za zápasy. Pak asi pojedu zase sem, protože tady žádné neřesti nejsou. Je to tady stavěné na to, aby se člověk stal nejlepším zápasníkem. Držte mi palce. Teď jsem měl dva týdny antibiotika a zase se vracím do vojenského módu,“ vzkázal Tadeáš Růžička, na kterého má pobyt v Thajsku evidentně hodně pozitivní vliv.

To, jak moc se Mawar změnil a změní, ukáže až čas, ale uvědomění si problémů je prvním krokem k jejich vyřešení, takže je Růžička rozhodně na dobré cestě.

 

Mawar se vydává na novou cestu

„Lidi, já tady na vás nechci machrovat. Já vás chci motivovat. Vybral jsem si fight live, nikdy jsem si nevěřil, že si vydělám nějaké peníze. Dobře, procestoval jsem, dá se říct, celý svět. Vždy jsem čekal na příležitosti. Mých pádů bylo až moc. Hlavně poslední rok dva, kdy jsem se choval jako č*rák. I tohle byla moje cesta vrátit se sem do Thajska, dát se dohromady a uvědomit si, že ten sport miluju a chci v něm něco dokázat. Věřte nebo ne, stojí to za to. Věřte svým snům a všem vám to přeju,“ poslal Růžička na svém IG vzkaz z Thajska, kde evidentně znovu našel cestu, ze které v poslední době sešel, což je dobrá zpráva.

„Tenhle showbusiness není jen o penězích. Zničí vás to. Vrátil jsem se zpátky a našel jsem lásku ke svému sportu. Chci světové zápasy tak, jako to bylo dřív. Mediální hovna už jdou mimo mě. Je na čase ukázat své kvality. Našel jsem tu zázemí a jen čas ukáže. Děkuji fanouškům, kterým ukážu, kdo opravdu jsem.“
 

14 komentářů na “Soud vynesl verdikt! Tadeáš Růžička dostal trest v souvislosti s ostře sledovanou kauzou”

 1. Pingback: Žádný hlavní mega zápas? Jak to bude? Ředitel White si protiřečí ohledně UFC 300 | Shorties

 2. Pingback: Tohle je jiná hra! MMA elita reaguje na Hermanssonův obrat s nadějným Pyferem

 3. Pingback: "Byl jsem s ním v sauně a on mi pak zbil kamaráda," ukázal Trušček na českého borce

 4. Pingback: Promotér Novotný obdivně velebí končícího Brože a reaguje na jeho velké přání

 5. Pingback: Půjde Tadeáš Růžička do vězení? Soud vynesl jasný verdikt! • TYČÍČO.cz

 6. Pingback: Série výher je pryč! Smutný Robert Bryczek reaguje na hodně neúspěšnou UFC premiéru

 7. Pingback: To je nádhera! Leo Brichta naprosto ovládl ceny KSW! V jakých kategoriích zvítězil?

 8. Pingback: Přeci jen?! Promotér Marhanský odhaluje, kdy už bude Boráros RFA bojovníkem

 9. Pingback: Dojatý bojovník roku Leo Brichta reaguje na masivní podporu a úspěch v KSW cenách

 10. Pingback: Vedení organizace OKTAGON MMA potvrdilo prvních 5 zápasů pro turnaj OKTAGON 58 v Edenu

 11. Pingback: Zajímavá teorie o tom, proč se Vémola v posledních zápasech více upínal k postoji

 12. Pingback: "Bodovala uklízečka?" reaguje Patrik Kincl na prohru kamaráda Pokorného | Shorties

 13. Pingback: Cože? Henry Cejudo přímo před kamerami chladnokrevně vyhodil svého dlouholetého trenéra

 14. Pingback: Snad to nemyslí vážně! Jonas Magard poslal hodně nečekaný vzkaz | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *