To nevypadá zle! Tohle jsou 4 možné hlavní zápasy jubilejního turnaje UFC 300

UFC

UFC ředitel Dana White sice avizoval, že bude jubilejní turnaj UFC 300 nejlepší akcí za hodně dlouho, ale fanoušci jsou zatím k doručení tohoto slibu hodně skeptičtí. Samozřejmě půjde o skvělý turnaj, který už teď nabízí atraktivní souboje, ale komunita přeci jen čekala něco ještě o kousek lepšího. Počítalo se s nějakým velkým návratem nebo mega zápasem, který má však vedení evidentně problém doručit. Aktuálně jsou prý ve hře tyto 4 souboje, které slibují atraktivní podívanou.

Zajímavá teorie o tom, proč se Vémola v posledních zápasech více upínal k postoji

„Hrozně se to komplikuje a mění. V zákulisí se dějí šílené věci,“ přiznal White. „Je to neuvěřitelné. Vše, co si lidé o UFC 300 myslí, by se mohlo brzy změnit. Máme tam ještě jedno místo a snažíme se domluvit hlavní zápas. Vím, o co se snažíme, ale to neznamená, že se to povede. Všechno se může posrat. Pokud to však vyjde, tak bychom o tom měli udělat film. Tak šílené to je.“

Je jasné, že UFC se snaží doručit co možná nejlepší hlavní zápas, ale ukazuje se, že to není vůbec snadné. Jaké varianty jsou prý nyní ve hře? Uznávaný novinář Ariel Helwani informoval, že hlavním kandidátem na hlavní zápas je duel Edwards vs Chimaev, který by proběhl o titul šampiona welterové váhy. Vlk by se tak vracel do své původní divize a měl by šanci se konečně stát šampionem. Háček by však mohl být v tom, že se Chimaev skrze silné vazby na Kadyrova nedostane do USA.

 

Jaké další zápasy se zvažují? Ve hře je prý i duel Du Plessis vs Chimaev, kde je však znovu problém s vízy. Ty by však asi snadno dostal Israel Adesanya, který by se mohl utkat s Du Plessisem, což je duel, který už má vybudovaný příběh. Poslední a nejméně atraktivní variantou je pak odveta Edwards vs Muhammad 2, která jistě nabídne kvalitní sportovní podívanou, kterou bychom však asi radši viděli na nějaké jiné akci.

Lístky na turnaj UFC 300 jdou do prodeje ve středu, tak snad se tento týden dočkáme oficiálního oznámení hlavního zápasu, abychom se mohli začít těšit a aby hlavně fanoušci věděli, na jakou akci si vlastně kupují lístky.

UFC 300: Startovka

? Tom Aspinall vs Alex Pereira ?
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan 

Justin Gaethje vs. Max Holloway 
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan 
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Holly Holm vs. Kayla Harrison
 Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
 Bobby Green vs. Jim Miller
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
 

1 komentář na “To nevypadá zle! Tohle jsou 4 možné hlavní zápasy jubilejního turnaje UFC 300”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *