Clash promotér Le Sy prozrazuje, koho už v organizaci nejspíš neuvidíme

Clash Le Sy

Organizace Clash of the Stars se po kratší odmlce vrací, aby nabídla svou šestou akci a navázala tak na pátý turnaj, kterému vévodily souboje Růžička vs Veselý a nebo Benda vs Kotlár. Turnaj, který má podtitul „Noc v Bangkoku“, se uskuteční 28.10. znovu v krásném prostoru O2 Universum. Do akce půjdou Grznár, Luktuma, Dostálová, Gelnárová, MaxGreen, Benda a mnozí další. Zároveň je však v podstatě jasné, koho už v organizaci spíše neuvidíme.


 

Vyzvi mojí příjmu! Podnikatel poslal bizarní výzvu a Diego Kotlár pohotově reagoval

„Je na každém z bojovníků, na každém z nás, jak si poradí s úspěchem, pozorností a slávou. Zrovna případ Kolesa je takový, že tento trochu kočovný způsob života žije několik let. Už před zápasem u nás měl slabší období, kdy se nevědělo, kde je… Takže jeho způsob života je takový. A nemyslím, že to má souvislost s Clashem,“ rozpovídal se Le Sy pro CNN Prima News o zvláštní postavičce, v souvislosti s níž se organizace obviňovala z toho, že uzavřela smlouvu s nesvéprávnou osobou a že povolila nástup borce, kterému v testech nejspíše vyšla žloutenka.

„Nerad říkám nikdy. Ale někdy je to třeba říct, samozřejmě. Zrovna Koleso mě napadl, ale ne proto, že bychom měli špatné vztahy. On prostě není a nikdy nebyl materiál pro MMA zápas. Hodil se nám do polštářové bitvy, tam to mělo úspěch. Ale nemyslíme, že bychom ho měli do podobného zápasu znovu dávat. A do MMA už vůbec… Myslím si, že Koleso je svou životosprávou tak zchátralý, že není důvod nechat ho se prát. To smrdí zraněním a neštěstím.“

Kolesa už tak v Clash nejspíš neuvidíme, což je možná dobrá zpráva pro konkurenční organizaci RedFace, která už ho jednou angažovala a třeba k tomu přistoupí i v budoucnu.

    

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár

Dostálová vs Gelnarová

Kotlár vs Datel

Icko vs Lboy

Rendys vs Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako

Zmijozel vs MaxGren

Snejks vs Sajmonos

Huhu vs Kobra

Satnady vs Playstation Princess

Bergino vs Riad

Král Pablo vs Patrik Corleone

Volák vs Podhorný


1 komentář na “Clash promotér Le Sy prozrazuje, koho už v organizaci nejspíš neuvidíme”

  1. Pingback: Turnaj OKTAGON 46 přichází na poslední chvíli o zajímavý zápas!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *