Věštec Patrik Kincl reaguje na Mikuláškův přestup do Clash of the Stars

Kincl Mikulášek

Patrik Kincl možná neoplývá speciálními věšteckými schopnostmi, ale i přesto byl jednou z prvních velkých tváří, která naznačila, že po fiasku na turnaji FABRIQ 3 Mikulášek nejspíš zamíří do organizace Clash of the Stars, což se také stalo. Nebylo to sice hned a dokonce se mluvilo o souboji s Vlčkem na turnaji OKTAGON 50 v Ostravě, ale Vašek si nakonec podepsal ortel tím, že se na turnaji v Bratislavě dostal do konfliktu, na základě čehož byl suspendován a propuštěn. Nyní už však našel nový domov.


 

„Jsem čím dál tím víc nešťastný,“ přiznává Novotný a upozorňuje na problém

„Už delší dobu to tam směřovalo, takže pro mě žádné překvapení. Jsou to jednoduché počty: lehčí trénink (jestli vůbec), asi i lepší peníze a může z pusy vypustit, co chce (viz jeho zmínka v živém přenosu o kuřbuřtech),“ reagoval Patrik Kincl v rámci pondělních otázek a odpovědí na Mikuláškův přestup do Clash of the Stars.

„Konečně vydělám nějaké prachy,“ smál se Vašek Mikulášek na turnaji Clash of the Stars 6. „Asi bych vypadal hloupě, kdybych chodil s těmi kluky, kteří nemají přípravu a jsou rapeři, fitnesáci a tak dále. Byla by to hloupost. Spíš bych si vybral lidi, kteří už mají něco za sebou. Prý je v Brně nějaký Sandro, který rád boxuje. S tím by mi to nevadilo. Rád bych si také zaboxoval s Marpem. Byla by to sranda. Mohli bychom jít i v malých rukavicích. V MMA by to asi pro Marpa byla blbost.“

Zmíněný Sandro, který byl jedním z účastníků Love Islandu, na akci byl, takže na „výzvu“ pohotově reagoval s tím, že je pro. Mezi oběma borci není nijak zlá krev, ale je samozřejmě jasné, že se nějakého popichování dříve a nebo později dočkáme.

Patrik Kincl přestup do Clash předpovídal

„Tak nějak se mi zdá, že to směřuje do Clash of the Stars. Chování před zápasem, výkon v kleci a tiskovka po zápase. FABRIQ vnímám jako organizaci, která borcům startuje profesionální kariéry. Jsou tam ti, kteří mají ten sport rádi a jdou ze sebe dostat maximum. Vaškovi dali šanci, aby se po posledním souboji chytil a vrátil se jim plivanec do obličeje.

Roztržení klinče mi přišlo v pohodě. Naopak to nebyla stopka, ale výhoda pro Mikuláška, jestli byl přesvědčený o tom, že trefil spodek. Pak má totiž větší šanci zápas ukončit na vzdálenost než v klinči, kde by si to soupeř mohl lépe pohlídat. Na mě to působilo jako frustrace z toho, že mu zápas utíká a nemá dost sil to otočit,“ nabídl šampion Patrik Kincl vpřed časem předpověď, která se také naplnila.


4 komentáře na “Věštec Patrik Kincl reaguje na Mikuláškův přestup do Clash of the Stars”

  1. Pingback: BREAKDOWN - OKTAGON 48, UFC, Clash, Fury vs Ngannou, Novinky

  2. Pingback: Bývalý UFC šampion upozorňuje, že má Jiří Procházka dvě velké mezery | MMA Shorties

  3. Nemyslím že by Mikuláškovi utikal zápas spíš mu vadilo to věčně nahání soupeře po kleci a několik přerušení na zotavení soupeře po úderu. Ale jestli se chce Vašek postavit proti Marpovi tak podle mě bude mít velké bebí 😰

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *