BREAKDOWN – OKTAGON 48, UFC, Clash, Fury vs Ngannou, Novinky

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete také na Hero Hero, Apple podcast nebo na Spotify.


Věštec Patrik Kincl reaguje na Mikuláškův přestup do Clash of the Stars

V neúplné sestavě Homolák, Radim a Pavel jsme probrali vaše komentáře, proběhnuvší turnaj Clash of the Stars a Fury vs Ngannou. Věnovali jsme se také následujícím OKTAGON 48, UFC v Brazílii a novinkám v bojových sportech. Nově se bude podcast přesouvat na platformu Hero Hero a podrobnosti se dozvíte v úvodu tohoto dílu.       

Stále také můžete kupovat limitovaná trička BREAKDOWN od firmy Pitbull West Coast, která stojí za výrobou. Triček BREAKDOWN je limitovaný počet 100 kusů a můžete jej zakoupit na pitbull-shop.cz. Nyní se slevou 12 %. Na YouTube můžete opět přidávat vaše otázky.  


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *