Vémola nebo Čepo? Rozhodnuto! S kým by se měl šampion Patrik Kincl utkat?

Kincl Čepo Vémola

Turnaj OKTAGON 47 nabídl poměrně hodně zajímavý příběh. Před jeho zahájením byl totiž šampion střední váhy Patrik Kincl bez soupeře na plánovaný titulový duel na konci roku v pražské O2 Aréně, ale na jeho konci měl hned dva hodně zajímavé vyzyvatele. Na začátku akce se totiž ozval Vlasto Čepo a na něj na konci turnaje po KO za 7 vteřin navázal i Karlos Vémola. Patrik tak, podobně jako na začátku roku, kdy volil mezi odvetou s Vémolou a projektem Tipsport Gamechanger, musí rozhodnout, jakou cestou se vydá a rozhodně to nebude nic snadného. Fanoušci to však vidí poměrně jasně.


 

Šampion lidu! Langer se překvapivě rozepsal a nabídl dojemnou reakci i omluvu

„Ondro, chtěl bych vás o něco poprosit,“ nechal se Vémola slyšet po drtivé výhře nad Langerem. „Táhneme to spolu dlouhou dobu a já jsem opravdu na konci kariéry. Pomalu se to blíží do finále. Nebojte se, Terminátor bude za chvíli pryč. Člověk v životě udělá několik chyb a já jsem udělal jednu velkou letos na jaře.

Nechal jsem jednu malou tlustou 77, aby dál běhala s mým pásem. Kvůli tomu teď všichni musíte poslouchat jeho hloupé kecy. Než se rozloučím s kariérou, tak chci zápasit. Na prosinec pro něj nemáte adekvátního soupeře. Chci trénovat, tak mě to nechte napravit, abych mohl jít s Attilou jako dvojnásobný šampion se dvěma opasky. To je moje jediné přání!“
     

Patrik Kincl se ještě v neděli nechal slyšet, že samozřejmě výzvy zaregistroval, ale že si užívá čas s rodinou, takže prosí o klid s tím, že se k věci samozřejmě vyjádří. Ono totiž rozhodování nebude vůbec snadné. Každá z možností skýtá pozitiva, ale také negativa. Když si vybere Vémolu, tak ho sice čeká mega zápas, ale nejspíš i plamenné výměny, nenávist ze strany Vemolových fanoušků a podobně. Na druhou stranu, když si vybere Čepa, který si titulovou šanci jistě zaslouží, tak bude muset nejen od Terminátora poslouchat, že zvolil snazší cestu.

Tak či tak se někomu nezavděčí, ale je pravda, že na velkolepé završení trilogie Kincl vs Vémola 3 je teď asi jediná a ideální možnost. Patrik je bez soupeře, série je vyrovnaná 1:1, do zápasu zbývá něco málo přes 2 měsíce, což je ideální na intenzivní promo, a Vémola je po 7 sekundovém zápasu a hlavně bez zranění.
     

Pokud to nedopadne teď, tak už pravděpodobně nikdy, čímž bychom přišli o možná největší zápas v historii scény. Šlo by totiž o završení dlouhodobé rivality, ve kterém by se proti sobě postavili dva borci, kteří se pohybují kolem první světové padesátky. Zkrátka zápas, který chtějí vidět zarytí fanoušci i ti, kteří MMA zase tolik neholduj nebo ho nesledují vůbec.

S tím evidentně souhlasí i fanoušci, kteří v níže zmíněné anketě hlasovali pro možnost souboje Kincl vs Vémola 3, který upřednostňují před bitvou Kincl vs Čepo. Ano, odveta Kincl vs Vémola 2 nenabídla nijak pohledný zápas, ale to bylo výsledkem výjimečných okolností (Kincl měl zatavené nohy a Vémola věřil, že bojem na kleci vyhrává). V dalším zápase by to bylo jistě jinak.

Fanoušci si evidentně přejí završení trilogie, ale konečné slovo má právě Patrik Kincl, který jistě probírá všechna pro a proti a brzy nám dá nějaké stanovisko, aby bylo jasno.

Co chceš vidět?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
    

Co nás čeká?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Aby vs Garcia – titulová bitva v rámci muší váhy

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs Mysiala

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs ?

Ilbay vs ?

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Bartl vs Lewis

Široký vs ?

Raška vs ?

Roušal vs ?

 

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *