Moje levá ruka už je stoprocentní! hlásí Martínek v promu od KSW

Martínek

Polský gigant KSW se podruhé chystá do České republiky. Galavečer KSW 87 se uskuteční již 14.10. v třinecké Werk Areně, která má oficiální kapacitu 5 400 diváků. Organizace KSW nechtěla turnaj evidentně podcenit, jako se jí to stalo v Liberci, a galavečer se jí podařilo zaplnit českými jmény. Nyní ke svému hlavnímu zápasu dostává promo video Michal Martínek, kterého čeká důležitý souboj s bývalým zápasníkem UFC Darkem Stošičem.


Vémola nebo Čepo? Rozhodnuto! S kým by se měl šampion Patrik Kincl utkat?

KSW 87 bude další akcí organizace KSW v České republice. V třinecké Werk Areně vstoupí 14. října do kulaté klece Darko Stošič a Michal Martinek. Půjde samozřejmě o souboj v těžké váhové divizi a vítěze s největší pravděpodobností čeká souboj o titul s králem těžké váhy Philem De Friesem. 

Stošič figuruje na prvním místě žebříčku KSW, zatímco Martinek je na třetím místě. Otázkou je, který bojovník vyjde ze střetu na vrcholu královské divize vítězně? Doufejme, že se bude radovat český zástupce. Organizace KSW zveřejnila oficiální upoutávku na hlavní zápas večera turnaje KSW 87, který se koná už tuto sobotu 14.10..

KSW 87 – Fight card:

Michal Martínek  vs.  Darko Stošić 265 lbs

Leo Brichta  vs.  Roman Szymański 155 lbs

Filip Macek  vs.  O. Polischuck 135 lbs

Ivan Erslan  vs.  Rafał Haratyk 205 lbs

Vojtech Garba  vs.  M. Dreczkowski 205 lbs

Lukáš Dvořák  vs.  Adrian Dudek 192 lbs

Sahil Siraj  vs.  A. Abdulkadirov 155 lbs

Josef Štummer  vs.  Dawid Kareta 145 lbs

Carl McNally  vs.  Tobiasz Le 135 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *