Velký motivátor Revolta pohotově reaguje na výzvu od Karlose Bendy

Marcus Revolta

Karlos Benda na začátku týdne prohlásil, že už ho nebaví výzvy od dementů a chce jít do dalšího zápasu s velmi zajímavým jménem – Marcusem Revoltou. Odezva na sebe nenechala dlouho čekat a od Marcuse jsme se dočkali rychlé, ale asi pro mnohé fanoušky neuspokojivé odpovědi.

Marhanský v souvislosti s kauzou Růžička pálí do Novotného/OKTAGONu a má vzkaz pro Mawara

„Čau Karlos, reaguju na tvoji výzvu na zápas v Clash of the Stars – rozumnou nabídku,“ řekl Marcus Revolta. „Já sem za posledních několik měsíců dostal několik nabídek od organizátorů i od Clashe. Tomáš Le Sy mi psal, pár lidí mi volalo z různých organizací. Moje odpověď je stejná jako poslední rok všem.

Moje priority a můj účel v životě jsou jinde, než zápasní v kleci. Já mám spoustu projektů, kterým se chci věnovat a považuju je za důležité. Nicméně rozumnou výzvu cením.  

Nejsem úplně fanoušek Clashe, ale to zajímavé je, že ty jako člověk jsi sympaťák i Tomáš Le Sy mi přijde jako dobrej týpek. Ale není to ve spojením s mým účelem a prioritami.
 

Nicméně přeju hodně zdaru a síly, přeju ať najdeš nějakého dobrého rozumného soupeře, protože si myslím, že to teďka aktuálně po té kauze, která se stala, si zaslouží nějaký rozumný fight, aby ty bojové sporty byly o tom sportovním výkonu, a o té úctě soupeři jeden k druhému, což z tebe ten respekt a úcta jde, takže za to respekt. Přeju zdar a sílu, žádná zranění. Přeju vám, ať se vám v Clash podaří udělat zápas rozumných borců a ukázat, že ty bojové sporty nemusí být o tom, o čem za poslední dobu byly. Aby to fakt bylo o tom sportovním výkonu dvou sportovců, kteří trénují a jdou si pro sportovní výkon,“ uzavřel Marek Kaleta alias Marcus Revolta své vyjádření na Instagramu.  
Výzva od Karlose Bendy

„Dva Kotláři za půl roku, jsem self-made fighter, tak to něco ke mně,“ řekl ve video příspěvku na Instagramu Karlos Benda, který tak narážel na hudebníka a motivačního řečníka Marka Kaletu alias Marcuse Revolotu, kterého nyní vyzval. „Marcusi, já tě zdravím. Hned na úvod bych chtěl říct, že s tebou mám hroznej problém, kecám, nemám. Až tak moc tě nesleduji, ale vzhledem k tomu, jaká si persona a jak jdeš v poslední dobou na sociálních vidět, tak tak jsem samozřejmě viděl spoustu tvých motivačních videí a také tvůj naprosto luxusní a legendární rapperský song, kterým už asi pět dní seru svoji přítelkyni. Napadla mě taková jednoduchá věc, už je ti to asi jasný. Rád bych tě vyzval na zápas pod záštitou Clash of the Stars. Klukům z Clash of the Stars se to líbilo opravdu hodně. 
Ještě než to zavrhneš, nebo naopak nad tím budeš přemýšlet, tak v rychlosti jen pár věcí. Jsem přesvědčený o tom, že náš zápas by byl opravdu jeden z nejsledovanějších, možná nejsledovanější fight roku. Já po tobě nechci, aby ses hned rozhodl a šli jsme třeba hned teďka na dalším galavečeru Clash of the Stars, ale třeba během příštího roku.

Jistě víš, že galavečery se odehrávají průměrně třikrát do roka. Jsi člověk, který má rád výzvy, že ano? Ostatně sám jsi to několikrát říkal, proč si teda nezkusit tuhle výzvu. Já sám dělám MMA teprve rok a měsíc, mám za sebou tři amatérské zápasy pod Clash of the Stars.
„Myslím si, že by náš zápas byl právě poté sportovní stránce super. Já bych se aspoň trošku vymanil z toho, že mě poslední dobou z 90 procent vyzývají samý dementi, takže konečně bych měl proti sobě měl normálního soupeře. A jsem přesvědčen, že by náš Before the Clash, tiskovka a všechno to okolo, by trhalo rekordy a že by to byla naprostá bomba.