Velké překvapení! UFC podepsalo hvězdu, která se hned představí na turnaji UFC 300

Organizace UFC aktuálně plánuje jubilejní galavečer UFC 300, který se uskuteční 13. dubna v Las Vegas. Na tomto turnaji se představí také český samuraj Jiří Procházka, jehož soupeřem bude rakouský rival Rakić, který už po souboji s BJP volá v podstatě roky. Postupně dostáváme i další nové souboje a dnes generální ředitel UFC Dana White oznámil jedno hodně velké a nečekané překvapení!


To se k sobě ještě měli! Žralok a Lauberová si dali hodně zvláštní trénink

Organizace UFC totiž podepsala exkluzivní smlouvu s Kaylou Harrison, dvojnásobnou olympijskou vítězkou v judu a dvojnásobnou šampionkou PFL. Oznámil to v úterý sám generální ředitel UFC Dana White. Na UFC 300, které se uskuteční 13. dubna v Las Vegas, se „Královna“ Kayla utká s bývalou šampionkou UFC a boxu Holly Holm! Tento duel se uskuteční v bantamové váze. 

Podpis smlouvy s Harrison (16-1) je sám o sobě významnou zprávou. Třiatřicetiletá Harrison byla od svého debutu v MMA v roce 2018 tváří PFL. Téměř celou svou kariéru bojovala pod hlavičkou PFL, především v lehké váze. Manažer Harrison Ali Abdelaziz pro ESPN uvedl, že Kayla v očekávání dohody s UFC testovala shazování váhy a s výsledkem prý byla spokojená.
„Jsme nesmírně vděční za Kaylinu úžasnou kariéru v organizaci PFL,“ řekl Abdelaziz pro ESPN. „Díky jejich podpoře se z ní stala bojovnice, kterou je nyní. Jsme jim vděční a těšíme se, až začneme novou kapitolu v UFC.“

Dvaačtyřicetiletá Holly Holm chce naposledy usilovat o titul šampionky UFC. V posledních pěti zápasech má bilanci 4-1. Jedinou prohru utrpěla proti Ketlen Vieira a to těsným rozhodnutím bodových rozhodčích. Na svém kontě má navíc dvě vítězství nad novopečenou šampionkou bantamové váhy UFC Raquel Pennington z let 2015 a 2020.

Vítězka tohoto zápasu by se mohla okamžitě zapojit do boje o titul. Očekává se, že Pennington se při své první obhajobě utká s bývalou šampionkou Juliannou Peñou, ale UFC to zatím oficiálně neoznámilo. 

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Dana White (@danawhite)


2 komentáře na “Velké překvapení! UFC podepsalo hvězdu, která se hned představí na turnaji UFC 300”

  1. Pingback: RFA promotér Marhanský reaguje na Borárose v ACA a dává nahlédnout do zákulisí

  2. Pingback: Pavol Neruda mluví o inspiraci UFC a vysvětluje, proč Výzva není kopie The Ultimate Fighter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *