To se k sobě ještě měli! Žralok a Lauberová si dali hodně zvláštní trénink

Lauberová Žralok

Mnozí mají jistě v živé paměti Žralokovo řádění z poslední tiskové konference, kde se bez servítek pustil do Lauberové, která přitom avizovala, že nabídne pikantní odhalení. K tomu se však nedostala, protože jí vlastně Žralok vystrnadil z pódia. Důvod? Lauberová údajně bagatelizovala jeho horečky, přála mu smrt a chtěla ho falešně obvinit. Zvláštní, že chvíli předtím se k sobě při společném tréninku hodně měli.


 

Patrik Kincl nabízí dva hodně silné důvody, proč skončil s Clash of the Stars

Organizace Clash of the Stars totiž vydala další video Kdo s koho, ve kterém mapuje trénink právě Lauberové a Žraloka, ale také Lady Dee, Fayneho, Veselého a dalších. Většina bere trénink svědomitě, ale Žralok a Lauberová se spíše soustředí na show. Je tedy hodně zvláštní, že Žralok během tak krátké chvíle tak moc otočil a do Lauberové se divoce pustil, když jí při společném tréninku věnoval hodně pozornosti.

 
    

Podle Lauberové jí Žralok podrazil

„Jinak Žralok lhal. Já jsem mu nevyhrožovala, protože nebylo po mém a nechtěl mi v něčem vyhovět, jak se vám snažil namluvit, ale protože mě jako ´kamarád´ zradil a začal říkat lidem nějaké věci, které měly zůstat mezi námi. Proto jsem mu začala říkat konfident, protože je podrazák a práskač.

Z toho důvodu jsem se rozhodla, že i já na něj něco řeknu a jde vidět, že má obrovský strach. Jen opět dokreslil svou ubohou povahu, jak si teď dělá půdu pod nohama a vymýšlí si a dělá předem alibi, že o něm chci říkat sračky. Já říkám jen pravdu, na rozdíl od něj. Grázl ubohý se hodně bojí, protože bych mu zničila jeho masku dobráka,“ reagovala Lauberová na útok a nadávky od Žraloka.

Zdá se tedy, že se spolu oba bavili, ale Žralok následně vynesl nějakou informaci, což se Lauberové nelíbilo, takže ho chtěla konfrontovat, což se jí však nepodařilo, protože Žralok ztropil scénu.
   

Sprcha a poté smršť nadávek

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Tomáš “šlosar” Orel (@twd_and_clashofthestars_agirls)

 
    

Clash of the Stars 7:

Psycho Michal vs Filip Procházka
Maniac Cop vs Elmo
Daniel Bek vs Aleky
Kluk s kamením vs Kukis
Král Pablo vs Rybka
Dan Bayer vs Alex Zach
Žralok vs Mikulášek
Nikola Lauberová vs Lady Dee
Kotlár v Gappa
Veselý vs Fayne 2
Laduška vs Mína
Kroka vs Čonny
Inked Dory vs Ryndová 2
Psychopat Bejr vs Jaromír Soukup


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *