RFA promotér Marhanský reaguje na Borárose v ACA a dává nahlédnout do zákulisí

Marhanský

V souvislosti s tím, že se Gábor Boráros v RFA objevil jako moderátor podcastu a nedávno akce v Maďarsku, se čekalo, že přijde i nějaký zápas, který vlastně tak trochu naznačoval i promotér Marhanský. Vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva však překvapil, když na konci minulého týdne oznámil smlouvu s ruskou organizací ACA. I přesto to však vypadá, že by se mohl nadále objevovat i na domácí scéně.


Velké překvapení! UFC podepsalo hvězdu, která se hned představí na turnaji UFC 300

„Gábor mi řekl, že si v ACA domluvil, že bude moc zápasit i u nás. Na konci dubna mu končí kontrakt v OKTAGONu, od prvního května by tedy měl být k dispozici nám. S tím, že by působil hned ve dvou organizacích,“ reagoval Boris Marhanský pro Kaocko.cz a dal tak zajímavě nahlédnout do zákulisí.

To, že Gáborovi v OKTAGONu končí smlouva, už potvrdilo i vedení organizace, ale zatím nezazněl přesný termín. Nyní však už víme, že by mělo jít o duben, takže od května má Boráros přeci jen trochu větší možnosti. Zajímavé také je, že má Boráros v ACA povolené střídavé starty, což v ruské organizaci není úplně běžné. Uvidíme však, jak to nakonec bude, protože o podobných střídavých startech se mluvilo i v souvislosti s Tomášem Deákem, který však v rámci RFA nakonec nikdy nenastoupil.

Kolem Gábora bude však tak či tak hodně živo, což vítěz první Výzvy potřebuje. Údajně ho totiž opustily sponzoři a podporovatelé, takže by se mu další zápasy rozhodně hodily.
  

Boráros přiznal krizi

„Nemám žádné sponzory, nikdo mi nepomůže. Jsem úplně sám, nikdo mě momentálně finančně nepodporuje. OKTAGON mi něco posílal, ale nestačilo to na pokrytí mých výdajů. Bude to pro mě těžká příprava, jsem na všechno úplně sám a nebude to jednoduché. Nicméně jako nikdy v životě se nevzdávám a jdu bojovat.

Je mi jedno, co o mně lidé říkají, kdo má o mně špatné a kdo dobré mínění. Naprosto zbytečně píšou zlé věci. Chtějí mi dělat zle. Ale vím, že ne všichni jsou špatní a přesně vím, jak to funguje. Pokud je někdo opravdový fanoušek, bude se mnou, i když se nedaří.
 

Člověk se nikdy nesmí vzdát, musí vytrvat a i když půjde do tuhého a bude to těžké, tak budu bojovat. Své problémy si musím vyřešit sám, stejně jako jsem to dělal předtím,“ cituje Borárose MMA Fanatik.

Gábor tedy prozradil hned celou řadu zajímavých informací. Evidentně jej v poslední době opustila celá řada sponzorů, na které si dříve nemohl stěžovat. Navíc evidentně dostával od OKTAGONu nějaký příspěvek, i když nezápasil, což jen dokazuje, že Gábor byl a stále je pro organizaci hodně speciální. Cesty se však nakonec přeci jen rozchází a Borárose čeká těžká cestou ruskou ACA, kde už narazili i kvalitnější borci, kteří navíc nebyli v takové krizi, jako je nyní Gábor.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *