Vlk Khamzat Chimaev prolomil mlčení a odhalil, jaká choroba ho srazila na kolena

Čečenský bojovník Khamzat Chimaev svého času prohlašoval, že by klidně mohl zápasit každý měsíc, čehož se nějakou dobu i držel, ale poté přišly zdravotní problémy, které s sebou přinesly i velkou neaktivitu. Khamzat tak nyní zápasí jen zhruba jednou do roka, což je samozřejmě hodně málo. Právě nedávno musel Vlk znovu bojovat s vážnými problémy, které ho na hodně dlouho poslaly do nemocnice.


 

To se k sobě ještě měli! Žralok a Lauberová si dali hodně zvláštní trénink

„Až někdy před měsícem jsem se z toho pořádně dostal. Byl jsem opravdu nemocný. Drželo se mě to asi 5 týdnů. Musel jsem být přes týden i v nemocnici, protože to bylo špatné. Byla to infekce, ke které se přidaly i další sračky. Bylo to šílené. Bylo to dokonce horší než covid (kvůli kterému Chimaev uvažoval o konci kariéry – pozn. redakce). Pořád jsem měl teplotu, která nechtěla jít dolů. Já prostě pořád bojuji, ale ne vždy je to v kleci. Můj život je boj. 

Neřeknu vám přesně název té sračky, ale byla to zkrátka silná infekce. Dostalo se mi to až na plíce. Údajně je to nemoc, kterou většina lidí prodělá v dětství, ale na mě to došlo až nyní a o to to bylo horší. Bylo to hrozné,“ přiznal Chimaev pro ESPN, že šlo o hodně silnou infekci, která mu zasáhla i plíce, takže byla nutná hospitalizace. Nyní už je však Vlk v pořádku a hlásí se o další zápas, který by prý měl být titulový.
 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *