Telenovela! Dostálová dostala rivalku do problémů? Zajícová reaguje na údajný vztah se Žralokem

Zajícová Dostálová

Organizace Clash of the Stars nám nabízí různé příběhy. Většinou jsou hodně bizarní, ale tentokrát se rýsovala i jedna love story. Bohužel však měla hodně rychlý konec. Míša Dostálová sice na svou rivalku práskla, že měla vztah s Patrikem Žralokem, ale to už prý evidentně neplatí. Do konverzace se dokonce zapojil i Veroničin otec, takže máme zaděláno na scénář ke skvělé telenovele.


 

Peníze, šéfové a emoce? Novotný popisuje jednání s Kinclem a balík, který požadoval

„Žralok se chová jako blázen, protože je to jeho image. Chce bavit lidi. Je to show. Někdy to podle mě přehání, ale co člověk, to názor. Dělá všemožné věci, se kterými třeba nesouhlasím a nemusím souhlasit, však je to jeho život, takže ať si dělá, co chce. Není to však hloupý člověk,“ rozpovídala se Dostálová pro kanál Willy Cao.

Dostálová pak následně propálila i zákulisní informaci, o které asi málokdo věděl, „Myslíš to, že chrápe se Zajícovou? To snad ví každý, ne? To není tajné. Já si myslím, že to ví každý. Jezdíš jen tak s kamarádkami do Disney Landu? Vozíš kamarádky na závody do Litvy? Žraloka sleduju, ale Verunku ne, to by mě asi stálo hodně mozkových buněk. Není to tajemství. Támhle rozhledna, obídek, Disney Land.

     

Docela mě tedy zarazilo to, když na B4THECLASH Le Sy položil otázku, zda má Verča přítele a ona, že ne a že jí prý lidé mohou zvát na rande. Úplně mi bylo Žraloka líto. Frajer jí bere do Disney Landu a platí za ní věci a ona pak řekne, že nemá přítele?“

Zajícová samozřejmě zprávu nenechala bez povšimnutí a pohotově se vyjádřila a uvedla věci na pravou míru. Následně se v komentářích přidal i její otec.

    

„No tak to mám dost. Jen se bojím, co si na mě vymyslí příště. Teď po mně ještě půjde přítelkyně od Patrika,“ reagovala Zajícová v komentářích na MMA Shorties profilu.

E180D – zadej do vyhledávače na Shorties webu „Clash Kód“ a ulov si poslední část

„Verunko, chceš tady veřejně popřít, že jsi x měsíců spala se Žralokem? A rozmysli si, co odpovíš… Nová přítelkyně od Žraloka po Tobě určitě nepůjde. Ta je ráda, že už s Tebou nelítá do Disneylandu a nejezdí za Tebou na otočku Plzeň-Krnov-Plzeň,“ uklidňovala Dostálová, která se se Zajícovou v sobotu utká podle původních UDG pravidel.

  

„A to nikdo nemluví o dovolené ve Francii a wellness pobytech tady s tím lobotomem. Otec Veroniky to taky špatně nese, takže o toho bych mel větší starost, než o novou přítelkyni,“ přidal se jeden z fanoušků se zdánlivým zákulisním infem.

„Pokuď vím, tak Patrik Žralok s Verčou nechodí a nikdy nechodil. Přesto je to dobrý kamarád a dnes již i rodinný přítel. Ve wellnes s námi sice nebyl, ale před čtrnácti dny mi pomáhal odřídit cestu do Litvy, za což jsem mu moc vděčný. Mimo Clash jej znám jako velmi citlivého a rozumného člověka,“ přidal se nakonec do konverzace i Radek Zajíc.

    

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár

Dostálová vs Zajícová

Kotlár vs Datel

Icko vs Lboy

Rendys vs Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako

Zmijozel vs MaxGren

Snejks vs Sajmonos

Huhu vs Kobra

Satnady vs Playstation Princess

Bergino vs Riad

Král Pablo vs Patrik Corleone

Volák vs Podhorný

Úvodní foto via IG Dostálová / Žralok