Zajícová obsáhle vysvětluje, jak se Dostálová připravuje na prohru

Zajícová Dostálová

Původně jsme měli na turnaji Clash of the Stars 6, který nás čeká 28.10. v O2 Universum, dostat souboj Gelnarová vs Dostálová, který sliboval i poměrně zajímavou sportovní podívanou, ale Hanka se bohužel zranila, takže se našla skvělá náhrada v podobě Veroniky Zajícové. Nově tedy dostaneme souboj Dostálová vs Zajícová, který proběhne podle původních UDG pravidel, tedy primárně v postoji, což Dostálová rozporuje a diví se, proč Zajícová nevzala duel v plných MMA pravidlech.


 

Telenovela! Dostálová dostala rivalku do problémů? Zajícová reaguje na údajný vztah se Žralokem

„1- Dostálová teď přišla s fikcí, že jsem měla možnost mít s ní i zápas v MMA. Nikdy mi taková nabídka nepřišla. Dostálová si jenom po podpisu smlouvy dělá alibi proto, kdyby to náhodou prosrala. Já jsem vzala zápas, který mi nabídl Clash, tři týdny před jeho konáním. Podmínky určil Clash a ty jsem přijala. Pokud by Dostálová zápas v MMA chtěla, tak jsem připravena. Kdykoliv a kdekoliv. Jen chci vědět, v jaké váze, jaký datum a jaké za to budou peníze. Tak se to dělá vždy. Stesky coby kdyby, ať si nechá pro svoje svěřence a obdivovatele na OF.

    

2- Další výmluva, proč ´asi prohraje´ zápas, je ta, že nikdy netrénovala postoj. Že sice má za sebou dvě mistrovství světa v MMA (2015, 2016), mistrovství Evropy v MMA (2015), tři profesionální zápasy v OKTAGONu (2019, 2020) a zápas v Clashi MMA(2023), 1 místo MČR Fighting(2013, 2014, 2015), ale že nikdy netrénovala MMA a netrénovala postoj. Tady jsou dvě možnosti. Buď je blbá, nebo jí dělá dobře, když dostává bití (to by vysvětlovalo její komunitu úchyláků na OF). Anebo je třetí možnost, že si dělá alibi pro případ, že prohraje.

3- Dostálová je profi bojovnice v MMA. Má více profi zápasů v MMA, než já. Já mám většinu zápasů před 18 rokem, kdežto ona zápasila už v dospělosti.

    

4- Dostálová mi také vyčítá, že moc prezentuji své úspěchy ve sportu. Já jí za to nemůžu, že ona raději dělá reklamu na kšeft s úchylákama, který má na OF. Pro mě je sport více a každého úspěchu i neúspěchu si moc vážím.

Tak uvidíme, s čím ještě přijde. Já jsem měla před pár měsíci operaci, zápas jsem vzala tři týdny před zápasem. Ona se na něj připravuje už několik měsíců, ale nevymlouvám se. Zkrátka jsem jej přijala a udělám vše pro to, abych jej čestně vyhrála. A určitě se pak nebudu vymlouvat na to, že bych se nepřipravovala. To bych si nedovolila vůči těm trenérům a sparingpartnerům, kteří mi pomáhají a budou pomáhat,“ opřela se Zajícová do Dostálové na svém IG profilu.

     

Proč se Dostálová v minulosti MMA více nevěnovala?

„Příprava bolí, ale pořád je to v mezích normy, že mi to neleze na nervy a baví mě to. Na jednu stranu je to příjemná bolest,“ rozpovídala se Dostálová, která v poslední době trénuje i postoj, kterému se prý v minulosti téměř vůbec nevěnovala. Vždy se totiž údajně zaměřovala jen na boj na zemi, se kterým si také v rámci OKTAGONu připsala několik vítězství.

Právě v návaznosti na OKTAGON Výzvu se nabízelo, aby Dostálová v MMA pokračovala, ale k tomu se neměla. „Asi ani ne,“ přiznala Dostálová, že nelituje, že s postojem, který by mohla v MMA využít, nezačala dříve. „Když jsem byla v OKTAGON Výzvě, tak mi to Novotný tak znechutil, že už jsem ani MMA nechtěla dál dělat. MMA jsem víceméně nikdy netrénovala. Jakože nikdy. Jestli jsem MMA trénovala dva měsíce před zápasem, tak je to hodně. Věnovala jsem se vždy jen té své zemi. Postoj mě baví, ale nemrzí mě, že jsem nezačala dříve, protože bych MMA stejně kvůli Novotnému nedělala. Prostě mi to fakt tak znechutil, že ne. „

D8F43 – pokračuj TADY

    

V souvislosti s působením v OKTAGON Výzvě si Dostálová vysloužila přezdívku Miss Problém. Jedním z problémů například bylo, že do OKTAGON zápasu nastupovala ve své mikině, což samozřejmě promotér Novotný náležitě okomentoval. Třecích ploch však bylo více a evidentně vedly k tomu, že se Dostálová nechtěla v rámci MMA více angažovat.

Clash of the Stars 6: Startovka

Luktuma vs Grznár

Dostálová vs Zajícová

Kotlár vs Datel

Icko vs Lboy

Rendys vs Žralok

Benda vs Tišer / Maďar / Plzňako

Zmijozel vs MaxGren

Snejks vs Sajmonos

Huhu vs Kobra

Satnady vs Playstation Princess

Bergino vs Riad

Král Pablo vs Patrik Corleone

Volák vs Podhorný


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *