Tak tohle je sakra pekelná smůla! Mach Muradov přišel o zápas za 11 sekund

Muradov

Součástí turnaje UFC Fight Night 235 byl i Makhmud Muradov, který měl změřit síly s neporaženým ruským borcem Khizrievem. Na souboj sice došlo, ale bohužel netrval moc dlouho. Po pouhých 11 sekundách byl totiž konec, aniž se mohl kdokoliv radovat z výhry.


Karlos Vémola reaguje na „debi*a“ Veselého a jeho tetování českých vrahů

„Teď poslední zápas, když jsem dával tu pravou přímku, tak mi trenér říkal, abych šel levá pravá, protože viděl, že to tam hodně vychází. Způsobil jsem tím velkou damage. Na leváka ta pravá přímka hodně funguje. 

A stejnou zbraň použiju na tohoto soupeře, protože je leváků Je takový menší a když ustupuje, tak zvedá ruce a nedává kontry, což je takový velký plus pro mě, ale samozřejmě musím dávat pozor na tu zem,“ prozradil Muradov pro kanál Fortuna CZ, jakou zbraň použije. Bohužel se však k tomu vůbec nedostal.

Hned při první výměně totiž došlo k hodně ošklivému dloubnutí do oka, na základě čehož byl zápas zastaven. Čekalo se, že bude stačit chvilka pauzy, ale opak byl pravdou.
  

Muradov totiž do zasaženého oka dostal křeč, takže jej nemohl otevřít. Situaci skvěle popsala komentátorka Sanko a vše následně potvrdil i přítomný doktor, který mluvil o tom, že Muradov, i kdyby se jakkoliv snažil, oko v blízké době neotevře. Zápas tedy musel být bohužel ukončen s tím, že byl vyhlášen jako No Contest.

Macha tak bohužel potkala další velká smůla. Po zraněních a dalších nepříjemnostech přišel zápas, který trval pouhých 11 sekund. Doufejme však, že se na jeden z blížících se turnajů domluví odveta, aby se mohli oba borci utkat tak, jak si přejí.

UFC Fight Night 235: Prelims – Výsledky

Molly McCann def. Diana Belbiţă Submission (armbar) 1 4:59
Johnson def. Azat Maksum Decision (unanimous) (29–28, 29–28, 29–28)
Themba Gorimbo def. Pete Rodriguez TKO (punches) 1 0:32
Lee Jeong-yeong def. Blake Bilder Decision (unanimous) (30–27, 30–27, 30–27) 
Luana Carolina def. Julija Stoliarenko TKO (punches) 3 4:52
Marquel Mederos def. Landon Quiñones Decision (unanimous) (29–28, 29–28, 29–28) 
Jamal Pogues def. Thomas Petersen Decision (unanimous) (29–28, 29–28, 30–27)