Soukup nekončí? Mediální magnát mluví po bitvě se „srá*em“ Bejrem o dalším souboji

Soukup
O hlavní zápas poslední Clash of the Stars akce se postaral boxerský duel Soukup vs Bejr, který nabídl bizarní podívanou a diskvalifikaci, takže se z výhry radoval mediální magnát Soukup, pro kterého to měl být poslední zápas kariéry. Jak už to však bývá, Jaromír nakonec přeci jen přemýšlí o dalším souboji.


Tak tohle je sakra pekelná smůla! Mach Muradov přišel o zápas za 11 sekund

„Měl jsem hlavní zápas s Bejrem, ale nevěděl jsem, že je to takovej poser*utka, takovej sr*č, který nechtěl boxovat. Rozčiluje mě to. Asi bych něco vzal, když mi něco nabídneš, ale nebudu ti do toho mluvit,“ přiznal Soukup ve svém pořadu Jírovi, že by si další zápas nakonec přeci jen klidně dal, protože se mu to evidentně zalíbilo.

„Je mi úplně jedno, s kým to bude. Jestli to bude Mike Tyson, John Fury. Je mi to jedno. S Jakem Paulem? To asi nezaplatíš, ale klidně. Jen to nesmí být takový sr*č,“ vtipkoval Soukup, který se v Clash kleci moc neohřál, protože se Bejr utrhl ze řetězu a byl velice rychle diskvalifikován.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

 

 

Le Sy reaguje na spekulace, že byl souboj Soukup vs Bejr domluvený

„Věřím, že nikdo s nikým si nic nedohadoval. Možná to měl Bejr v plánu, protože cítil, že na to sportovně nemá, tak zpanikařil. On si to možná plánoval, že to takhle ukončí, ale to, co má kdo v hlavě, můžeme jen těžko ovlivnit. Například plán Lauberové jsme zhatili, protože jsme se k tomu dostali. Večer se povedl, ale na to, že to byla akce v nové hale, což přináší chaos, tak bylo hodně šílených věcí,“ reagoval Le Sy pro CNN Prima NEWS na spekulace, že mělo jít v souboji Soukup vs Bejr o domluvený scénář.

Tak nějak se však čekalo, že by mohl Bejr dělat brikule a pomáhat si za hranicí pravidel, jen se asi nečekalo, že to bude v takové míře a tak hloupě. Bejr totiž mohl se Soukupem zkusit zaboxovat, ale místo toho se na něj jen vrhal s plánem mu dát hlavičky, které se mu navíc ani moc rozdat nepodařilo. Jediné, čeho tak docílil, bylo to, že byl pohotově diskvalifikován a Soukup si tak připsal pohodlnou výhru.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *