Tak to je šok! Gábor Boráros se pochlubil nečekanou smlouvou

Součástí posledního RFA turnaje, který se konal v maďarské Budapešti, byl i vítěz první řady reality show OKTAGON Výzva Gábor Boráros. Ten však nešel do boje, protože kauza kolem jeho posledního souboje stále nebyla uzavřena, ale představil se v roli moderátora a uvaděče. Gábor navíc také uvádí podcasty RFA, takže se nikdo nedivil, když se promotér Boris Marhanský nechal slyšet, že by se nebránil ani případnému zápasnickému angažmá. Na to však nejspíš v nejbližší době nedojde…


Špatná zpráva pro RFA? Sivák si nastavil jasnou cenu za bitvu s Růžičkou

„Ahoj, přeji všem krásný den, je po Vánocích a Silvestru. Pokračuju ve všem, jak jsem řekl a slíbil. Jedeme dál a i v tomto roce pokračuji v kleci. Budu bojovat a také moderovat. Plus přijdou i další věci, ale ty jsou zatím překvapení. Sledujte mě, pokračuji ve všem, jak jsem slíbil. Přeji hezký den. Teď jedu do Trnavy, pak na trénink a do wellness. Budu tvrdě pracovat, abych byl úspěšný,“ nechal se Gábor Boráros slyšet na začátku tohoto roku. 

A poměrně velké překvapení přišlo dnes v sobotu 20.1., protože Gábor Boráros podepsal smlouvu s poměrně nečekanou organizací. Slovenský zápasník dnes zveřejnil na sociálních sítích příspěvek, na kterém podepisuje kontrakt s ruskou organizací ACA. Kolem Gábora také aktuálně stále běží kauza v souvislosti s jeho posledním zápasem a zahraniční angažmá může být logickým krokem, byť k současné situaci ohledně války na Ukrajině poměrně překvapujícím.  
Gábor po třech porážkách v řadě opustil organizaci OKTAGON MMA a v roce 2022 vyzkoušel angažmá v organizaci FABRIQ MMA, kde vybojoval dvě vítězství, ale poslední souboj s Kirillem Medvedovskim zanechal spoustu otazníků ohledně výkonu obou borců. Nyní však může opět naplno předvést své kvality v ACA.

Vítěz první série reality show OKTAGON Výzva se tak vydává na nové dobrodružství do čečenské organizace ACA. Zde momentálně působí i jeho krajan Tomáš Deák, kterého už příští týden 26.1. čeká semifinálový zápas v Grand Prix bantamové váhy proti bývalému zápasníkovi UFC Magomedu Bibulatovi. Ozdobou galavečeru ACA 169 měl být i souboj aktuálního šampiona bantamové váhy Olega Borisova se zmíněným Bibulatovem, ale první jmenovaný musel pro zranění odstoupit a vedení ACA se rozhodlo povolat 33letého Slováka!    


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *