Tadeáš Růžička reaguje na doživotní ban, který mu dal Ondřej Novotný

Novotný Růžička

Domácí scénou už několik dní hýbe kauza kolem Tadeáše Růžičky, který na svůj IG profil pro close friends umístil znepokojivé video, které však někdo ze skupiny vynesl, takže se začalo masivně šířit sociálními sítěmi. Vše dokonce došlo až tak daleko, že byla vznesena obvinění, v souvislosti s čímž hrozí Mawarovi až 3 roky odnětí svobody. K věci se před časem vyjádřil i promotér Ondřej Novotný, který vyhlásil jasný ban. Co na to Růžička?


 

Ondřej Novotný prozrazuje, za kolik by ne/prodal organizaci OKTAGON MMA

„Samozřejmě jsem to video viděl. Viděl jsem i názory. Volali mi z Primy z Krimi zpráv, že se k tomu nechce vyjádřit ani jedna organizace, která momentálně Růžičku zaměstnává. Já jsem nechtěl být ten, který ho dlouho nemá pod sebou od UDG, a řekne k tomu něco jako první.

Co k tomu říct? Je to naprosté šílenství. To video je jedna z nejnechutnějších věcí za 25 let, co jsem viděl na domácí scéně. Nemá to co dělat s bojovými sporty a kodexem. Já jsem ten, který dává další šanci, ale tady můžu slíbit, že prostě v OKTAGONu se to už nikdy nestane. Ať už ty okolnosti byly jakékoliv, tak to video je něco, co posouvá všechny o krok zpět. V OKTAGONu 100% nikdy. Byl bych rád, kdyby to byl úzus domácích organizací a že to tímhle skončilo. Víc k tomu asi nemám. Šílenství,“ reagoval Ondřej Novotný ve svém vysílání a vyhlásil pro Růžičku doživotní ban v OKTAGONu.

Zároveň zmínil, že by byl rád, kdyby podobný postoj zaujaly i další domácí organizace, což se nestalo, protože Mawara už  11.11. čeká v rámci RFA titulový souboj s Mikulou.
Co na to Růžička?

„Nechci to úplně říkat, ale asi jo. Nejznámější je určitě,“ reagoval Růžička na otázku od Tomáše Řepky, která organizace je na domácí půdě nejprofesionálnější a zda je to OKTAGON? „Já jsem ten poslední, kdo chce na někoho házet špínu. OKTAGON mě přeci jen vybudoval tím, že jsem vyhrál OKTAGON UDG a udělal jsem si tam jméno. Měl jsem tam nástupovku od Yzomandiase a všechno si to sedlo jako prdel na hrnec. Tou dobou jsem šel hodně nahoru.

Novotný je však svůj. Od začátku mi přijde, že mě nemusel. Jakmile jsem na kolenou, tak si kopne. Určitě jeho ani jeho organizaci vychvalovat nebudu. Nezápasím tam a ani už nikdy zápasit nebudu. Říkal, že už by mě tam nikdy nevzal. Já to ani v plánu neměl. Zápasím pod RFA. Tam si jdu vzít titul. Fandím jim. Kvůli mě teď schytávají brutální hate. Tahle válka je však mediální. Nejde o to, co jsem udělal, ale že jsem zkusil vzbouřit médiím, tak mi to dali sežrat.“


22 komentářů na “Tadeáš Růžička reaguje na doživotní ban, který mu dal Ondřej Novotný”

 1. Pingback: Dobro vs zlo! Mikula vysvětluje, proč nemá problém jít do bitvy s Mawarem | Shorties

 2. Pingback: "Česko-slovenská scéna si sedne na prd*l!" avizuje Alex Cverna velké věci | Shorties

 3. Pingback: Rád ho pošlu do důchodu! Perry vyhlíží dalšího bývalého šampiona UFC

 4. Pokrytec Novotnej, si nevidí ani na špičku nosu… Hlavně že mu neadí jako šampion bejvalej vymahač Kincl, Kotalíkovi taky rád pomáhal to tom, co si odseděl, že „pocuchal“ dva frajery. A co Martin Šolc, odsouzenej vrah, kterej rozstřílel manžela svojí milenky před jeho domem? Porád se ještě bavíme o tom, že Růžička udělal to největší zvěrstvo? Neříkám, že je Tadeáš svatej, ale Šolc dostal od Novotnýho šanci i po tom, co si odseděl 11 let za chladnokrevnou vraždu, kde měl vystřílet celej zásobník do frajera,, takže někoho takhle démonizovat za to, že ho někoho vypnul a pak si ho (jó, byla to blbost) natočil, mi přijde jako vrchol pokrytectví.

  1. Cojetidotoho

   ne ty jsi krypl, až tě takhle seřeže profi zápisník a dá pak na fb a různě, budeš dál machrovat?hrdino, bys padl po facce🤣😂🤦

  2. mě osobně nepohoršilo to že frajerovi namlatil ale to že mlátí do člověka v bezvědomí a ještě mu nadává a uráží ho. To je ten největší problém který lidi vidi a nezapomenou. Ale je to můj názor. Další věc je to jak se háji. Jak mlátí svojí přítelkyni a nutí ji mlátit ostatní kolem sebe. Navíc používat bojové umění mimo klec nebo tělocvičnu je proti pravidlům a mělo by být i protizákoné

   1. Jasně, protože většina fighteru pochází ze země za duhou. Všichni trénujou od mala, aby se mohli postavit do klece. Vůbec to neni tak, že většina dělá někde na dveřích, ochranku, vymáhá dluhy nebo se prostě rve, když k tomu má příležitost. To je totiž to pokrytectví, na který většina lidí odkazuje ve vztahu k Novotnému – on tohle zázemí vytěžil úplně stejně jako všichni ostatní (jen o dost lépe a chytřeji) a když se nějaký fighter projeví, tak to odsuzuje.
    Vůbec neobhajuju Růžičku a podobné projevy násilí v soudobé společnosti, ale je rozdíl když něco normálně odsoudím a když mám tendence ještě poučovat a říkat jak by co mělo být. Chápu, že je za tím „ten byznys“ a Novotný to moc dobře ví – pak je ovšem otázkou co je horší – porvat se na ulici a chovat se jako kokot nebo se totálně popřít kvůli penězům?

  3. Pingback: Ducár dal olympionikovi z Tokia nejtěžší zkoušku mezi profesionály. Clarke v ní obstál

  4. Pingback: Vašek Mikulášek prozrazuje, co je jeho velký sen, který by si chtěl splnit | Shorties

  5. Pingback: OKTAGON na prodej? Marhanský prozrazuje, jak vnímá Novotného a jeho práci

  6. Pingback: Žralok nabídl tvrdé ukončení, ale i zbytečný zkrat, klepání a poklonu rozhodčímu

  7. Pingback: Vémola popisuje, jakému tlaku musí Langer čelit! Co čeká od slovenského publika? | Shorties

  8. Pingback: RFA promotér Boris Marhanský má teorii, proč Novotnému leží v žaludku | Shorties

  9. Pingback: Vémola pro Růžičku navrhoval přísný trest! Mawar vrací úder a reaguje | Shorties

  10. Pingback: Naděje na Čepo vs Peňáz? Money prozrazuje, jak je na tom jeho zraněná ruka

  11. Pingback: UFC zápasník utratil na Procházkův turnaj UFC 295 neuvěřitelný balík za lístky

  12. Pingback: To ještě v UFC nezažili? Lajoš Klein přiznal, za co se mu jeho manažer vysmál | Shorties

  13. Pingback: Bývalý šampion Woodley odhaluje, komu by chtěl v UFC nakopat zadek | MMA Shorties

  14. Pingback: Čeští bojovníci se v organizaci KSW dočkali důležitého ocenění! | MMA Shorties

  15. Pingback: Důležité zákulisní info! Už víme, proč Růžička video nevysvětlil a v podstatě se neomluvil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *