Revizor, který údajně napadl stařenku a schytal plivance, stručně reaguje na konflikt se Žralokem

Žralok

Včera jsme vás informovali o incidentu, který zachytil Patrik Žralok na svém IG story. Údajně byl totiž svědkem toho, jak revizor napadl stařenku za to, že neměla platnou jízdenku, i když jí dle legislativy nepotřebovala. Žralok se tedy údajně důchodkyně zastal a do revizora se nevybíravě pustil. Na násilí nedošlo, ale vzduchem letělo několik nadávek a také plivanců. K věci prý nakonec byla přivolaná i policie, která incident řeší. Nám se revizor z videa ozval a nabídl stručnou reakci.

Rozhodčí Jakub Müller negativně reaguje na titulový zápas Tadeáše Růžičky

Žralok na svém IG profilu sdílel, jak se dostal do konfliktu s revizorem, který prý dal důchodkyni facku za to, že u sebe neměla lístek, i když s ohledem na věk už může jezdit zdarma. Dokonce jí měl dát i blokovou pokutu ve výši 1 000 Kč, kterou prý Žralok zaplatil.

„Je vážně smutné a neuvěřitelné, co se tady děje. Přijela policie, kterou přivolal revizor, aby mi zase někdo nenadával do konfidentů. Policie mu vysvětlila, že paní má nárok na bezplatnou přepravu, i když u sebe nemá občanský průkaz. Mimochodem má paní doma nemocného manžela a jela mu pro léky. Místo toho, aby manželovi přivezla léky, tak dostane od revizora nafackováno a ještě jí tam bránil v pohybu a křičel na ní. Naštěstí to vidělo dost lidí a tou fackou se mimo jiné dopustil trestného činu výtržnictví,“ popsal Žralok zvláštní situaci.
 

 

Nám se revizor ozval s přáním, aby byla z náhledového obrázku článku vynechána jeho fotografie, s čímž jsme mu vyšli vstříc. Revizor také doplnil několik informací k samotnému incidentu, „Situace nebyla vyhrocená do chvíle, kdy se do ní vložil Žralok, který si vše mylně vyložil,“ naznačil revizor, že se situace odehrála jinak, než bylo prezentováno na videu.

Zároveň potvrdil, že celá věc je opravdu v rukách příslušného oddělení policie, „Celá věc je v tuto chvíli řešena policií České republiky, OOP Nýřany, v tuto chvíli je tedy předčasné vyvozovat z toho nějaké důsledky.“

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine. Žralok totiž ve videu zmiňoval, že má v dopravním podniku známé a že situaci nenechá jen tak, takže by mohlo jít i na další dohru.

Úvodní foto via FB Patrik Žralok


 

5 komentářů na “Revizor, který údajně napadl stařenku a schytal plivance, stručně reaguje na konflikt se Žralokem”

  1. Pingback: Právníci a soud? RedFace promotér má varování pro OKTAGON promotéra Novotného

  2. Žralok může mít u plzeňských dopravních podniků známých kolik chce, je mu to k ničemu. Protože dotyčnou linku PMDP neprovozuje. Ostatně jsme přesvědčen, že za jeho chování ve videu by tam pochopení rozhodně nenašel.

  3. Pingback: 90,999% šance? Vašek Mikulášek naznačuje další zápas a odhaluje změny | MMA Shorties

  4. Pingback: Pořádný kousek! Cvalík před svým RedFace zápasem "strhnul" váhu | MMA Shorties

  5. Pingback: Až tak? Strickland má smrtící vzkaz pro nasypaného Martyna, který si dovoluje na bojovníky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *