Pořádný kousek! Cvalík před svým RedFace zápasem „strhnul“ váhu

RedFace

Organizace RedFace má už zítra na programu turnaj RedFace 2, kterému vévodí souboj Kunštár vs Podnikatel. Do akce však jde i cvalík, který si říká B.I.G. Ten má proti soupeři převahu více jak 100 kg, což se ukázalo na váze, která ani jeho nápor neunesla.

Revizor, který údajně napadl stařenku a schytal plivance, stručně reaguje na konflikt se Žralokem

„Už 9.9. nás čeká další galavečer, který bude budit emoce! Ten odstartuje charitativní free fight mistra světa v boxu Lukáše Konečného, který uvítá v kleci Kryštofa Nováka, výherce reality show Love Island.

Čekají nás skvělé sportovní duely jako například Hošek vs Suraganov, Jevický vs Čambal nebo Hassby vs Vargas, které nadchnou nejednoho sportovního fanouška a slibují skvělou podívanou!

Do svého prvního zápasu nastoupí účastnice Farmy Dagmara, kterou bude v oktagonu čekat Žaneta ze Survivoru. Na zadek si vzájemně naplácají pornoherečka ClaudiaMacc a fotomodelka Lulu.

Těšit se však můžeme také na pořádnou RedFace show, kterou slibují vyhecované zápasy Frolíka s Markem, strážníka Pastýříka s chuligánem Ultrapárkem či zápas s extrémním váhovým rozdílem, kde se borci dokonce vsadili o honorář – Leonardo vs B.I.G.,“ láká organizace na svém IG profilu.

Podobně, jako je tomu i u konvenčních organizací, přišlo den před turnajem na řadu oficiální vážení, které přineslo jeden hodně zajímavý moment, kdy nestíhala ani váha.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by RED FACE (@redface.cz)

 

Jak už bylo zmíněno, BIG má oproti soupeři více něž 100 kg převahu, což by mohla být výhoda, pokud dojde na boj na zemi, ale také nevýhoda. Soupeř totiž bude jistě rychlejší a pohyblivější. Uvidíme tedy, kdo se nakonec prosadí.
   

Ondřej Novotný na RedFace uvrhl ban

„Hodně jsme to probírali v OKTAGONu a věříme, že jsou určité hranice, které nechceme tolerovat. Jsme lídr trhu, takže se od nás očekává, že to uděláme jednodušší pro ostatní, aby i oni si mohli určit nějaké hranice. Pro nás je nyní hranice jasně daná. Organizace OKTAGON MMA nebude spolupracovat s nikým, kdo spolupracuje s tak zvanou organizací RedFace.

To znamená, že nebudeme spolupracovat s rozhodčími, kteří tam budou pískat zápasy. Nebudeme spolupracovat s cutmeny, kteří tam budou. Nebudeme spolupracovat s bojovníky, kteří tam budou zápasit, vyjímaje této karty. Nebudeme spolupracovat s nikým, kdo se dá dohromady s touto partou.
   

Není to rozhodnutí čistě jen mé. Je to rozhodnutí nás všech v OKTAGONu. Vážně jsme to tady probírali a jsme znechucení tím, že někdo takový v byznysu je a nebo se v něm snaží být a že do něj přináší tyto věci a takhle mu ubližuje.

Ať už mám jakékoliv spory s některými lidmi na scéně, tak si pořád musím vážit například Pína, se kterým jsem měl zase vystoupení. Máme nějaké spory, byť si myslím, že jsou malicherné, ale je to jedno. Pořád jde sportovní cestou a nepropadl něčemu tak šílenému. Máme vůči sobě výhrady, ale pořád je to sportovní cesta, která se nám může líbit a nemusí. Je však vidět, že oba máme rádi ten sport a bojovníky. On byl sám velký bojovník. 
   

Jsou tady PML, FABRIQ i Fight Night Challenge, kde jsou sice šílenci ze Slovenska, ale jsou věci, které už nechceme tolerovat a také je tolerovat nebudeme. Každý, ať si to rozhodne tak, jak chce. Pokud chce někdo dělat s námi, tak nemůže dělat s RedFace.

Ti lidé se nemohou ukazovat na stejných akcích a nemůže to vypadat tak, že reprezentují stejnou myšlenku, vizi a sport. Nereprezentují. Pakliže někdo dělá takové věci, tak bez nás a bez OKTAGONu. Jsme absolutně proti tomu. Nebudeme dělat žádní aktivní kroky, nemáme na to čas, nechceme se tím zabývat, ale výjimečně je čas se proti tomu postavit,“ naznačil Ondřej Novotný ve svém vysílání jasnou hranici.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *