Padla obvinění, ale trest Růžičku nečeká? Marhanský dává nahlédnout do zákulisí

Růžička RFA Marhanský

V posledních dnech se na sociálních sítích hodně řešila možná kolize termínů organizací IAF a RFA, které si své akce naplánovaly na stejné datum a navíc stejné město. Nakonec se však ukázalo, že nedostaneme akce dvě, ale „jen“ jednu, která vznikne ve spolupráci obou zmíněných subjektů. Těšit se tak můžeme na to nejlepší z obou organizací a samozřejmě dojde i na titulové zápasy. Jeden dostane i v poslední době hodně řešený Tadeáš Růžička, který byl zmiňovaný v souvislosti s obviněními, které proti němu policie vznesla. Podle promotéra to však na velký trest nevypadá. 

Tohle se Vémolovi nebude líbit! Pešta jako první „pravý“ Čech v UFC

„Kdybych si podle mých informací, co mám k dispozici, myslel, že Mawar dostane nějaký trest, tak bychom to takto neřešili. S Pínem jsme to rozebrali a dohodli jsme se, že do toho zápasu jdeme. Poslechli jsme si Mawarovu verzi a je škoda, že on sám ji nemůže říct veřejnosti.

Bojové sporty často dávají sportovcům druhé šance a my ji Mawarovi dáme a věříme, že se teď ukáže jako profesionální sportovec, který v kleci předvede skvělý výkon. Já nejsem soudce, ale věřím, že se nějakého verdiktu co nevidět dočkáme, aby toto celé mediální šílenství skončilo.

  

Určitě to nebylo populární rozhodnutí… Bylo by lehčí ho ukamenovat a hrát si na světce, ale takový tento sport není. Mawar chce bojovat proti všem – mediím i haterům – avšak myslím si, že tohle není správná volba. Měl by určitě svůj projev vůči lidem zkulturnit, ale taková už je jeho prezentace.

Když chce být jako Conor McGregor, tak prosím. Já jako člověk se s tím nemusím ztotožňovat, ale my v RFA jdeme po kvalitních a profesionálních zápasech, a to Mawar vždy doručí. Za to, co v RFA ukázal, si tu šanci zaslouží. A Jacob Mikula (Růžičkův soupeř) též… Takže těžké rozhodnutí, ale věřím, že si s Pínem nakonec povíme, že bylo správné,“ rozpovídal se Marhanský pro topfight.

Uvidíme tedy, jak se nakonec celá kauza vyvine, ale fanoušci zatím obsazení Mawara na dalším turnaji hodnotí veskrze negativně a dokonce se mluví o možném bojkotu akce.

 

Proč se RFA a IAF domluvily na spolupráci?

„Nechceme si kanibalizovat fanoušky, nechceme, aby se museli rozhodovat mezi dvěma našimi akcemi ve stejný den, aby se museli rozhodovat, zda jít doprava, nebo doleva, ale chtěli jsme, aby mohli prostě jít rovně. Proto jsme se rozhodli uspořádat jeden společný event, na kterém se proti sobě postaví naši elitní zápasníci. Na příznivce čekají tři, možná čtyři titulové zápasy a spoustu legend, které se představily pod různými elitními organizacemi,“ vysvětlil Petr „Píno“ Ondruš, promotér IAF

„Souhlasím s tím, bude to mimořádná akce. My chtěli dělat galavečer na Královce jako loni, jediný volný termín byl 11. listopadu, jenže tím vznikla kolize s IAF. A tak jsme si zavolali s Pínem, vše probrali a toto je výsledek. Včera jsme se byli na hale podívat, abychom vymysleli, jak co nejvíce zvýšit kapacitu. Karta je opravdu nabitá, dáváme do Prahy to nejlepší, co máme k dispozici,“ přidal se Boris Marhanský, promotér RFA.


6 komentářů na “Padla obvinění, ale trest Růžičku nečeká? Marhanský dává nahlédnout do zákulisí”

  1. Pingback: OKTAGON se posune na vyšší level? Neruda naznačuje velké věci | Shorties

  2. Pingback: UFC si přísně došláplo na polštářové boje! Promotér teď chce Whitea do ringu | Shorties

  3. Pingback: Opravdu dáreček! White reaguje na to, že dal Strickland fanouškovi bombu | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *