OKTAGON se posune na vyšší level? Neruda naznačuje velké věci

OKTAGON Neruda

Organizace OKTAGON MMA na začátku roku potvrdila, že bychom se letos měli dočkat odvety Vémola vs Végh 2, což už však neplatí. Na turnaji na Štvanici, kde Vémola zápasil a hodně se na výhru natrápil, totiž bylo oznámeno, že se už odveta letos nestihne a že jí dostaneme někdy příští rok. Samozřejmě se tedy začalo mluvit o mega akci, kteru nyní naznačil si jeden z majitelů Pavol Neruda.

Padla obvinění, ale trest Růžičku nečeká? Marhanský dává nahlédnout do zákulisí

„Tehelné pole, děcka. Co říkáte na tento stadion? Šlo by tady něco udělat? Nějaký ten OKTAGON?“ naznačil Pavol Neruda, že by OKTAGON příští rok skutečně mohl zvednout laťku tím, že by poprvé zamířil na velký fotbalový stadion.

O tom už v návaznosti na zmíněnou odvetu mluvil i Ondřej Novotný. „Attila potřebuje alespoň 5 nebo 6 měsíců předem vědět termín, takže uvidíme. Je to pro nás otevřená kniha, musíme o tom ještě s oběma mluvit… Záleží, kdo nám dá víc peněz. Ale ne, dělám si legraci. Mluvíme i o jiných možnostech než o Letné a Edenu. Ostrava je určitá možnost, ale zatím v nedohlednu. Možná taky Bratislava?“ usmíval se Novotný na tiskové konferenci po turnaji na Štvanici, kde právě o možném turnaji v Bratislavě mluvil.
   

Národní fotbalový stadion, kterému se také říká Tehelné pole, je domovem klubu ŠK Slovan Bratislava a slovenské reprezentace. Dle dostupných informací má kapacitu 22 500 sedících fanoušků, což by se samozřejmě na případný MMA turnaj navýšilo, protože by bylo možné obsadit i velkou část plochy. Dostali bychom se pak na kapacitu kolem 30 000? Je to možné.

Odveta Vémola vs Végh 2 by si jistě podobnou mega akci zasloužila. Pro oba borce to má být totiž poslední zápas kariéry, takže by šlo o velkolepé loučení ve velkém stylu. Uvidíme tedy, jak se situace vyvine, ale je evidentní, že vedení jedná a pracuje na tom, aby se organizace zase posunula na vyšší úroveň a upevnila tak své postavení v rámci evropské MMA scény.
  

Végh vysvětluje, proč bude odveta s Vémolou jeho poslední zápas

„Bude zápas s Vémolou můj poslední zápas? Ano, určitě ano. Je to můj poslední zápas. Je to dané tím, že jsem vlastně všechno, co jsem chtěl v MMA dosáhnout, dosáhl. Mám 44 profesionálních zápasů a už před sebou nemám žádné velké cíle. Řekl jsem však, že si ještě jeden zápas dám s Karlosem. Beru ho jako sobě rovného soupeře věkově i zápasově. Už jsem ho jednou porazil a vím, že na něj mám recept. Je to tvrdá cesta a hodně dřiny, ale vím, že to dám. Pokud by nedošlo na zápas s Karlosem, tak nebudu mít MMA zápas s nikým,“ znovu pro Refresher zopakoval Végh, že bude v rámci MMA naposledy zápasit s Vémolou a nebo nikým. 

Attila už totiž na vrchol dosáhl a nyní už se nepotřebuje honit za výzvami a tituly. Rád bych však znovu porazil Vémolu, na kterého už jednou našel recept, protože jde o zajímavý zápas, který bude samozřejmě asi i hezky finančně ohodnocený. V případě výhry Vémoly se však série srovná, takže by se nabízelo velkolepé rozuzlení.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *