OKTAGON promotér Novotný reaguje na Brichtův neúspěšný KSW souboj

OKTAGON

Ve čtvrtém kole hlavního zápasu turnaje KSW 91, kterým byla bitva Brichta vs Mircea, to už už vypadalo, že Leo doručí tvrdé ukončení a bude se tak radovat ze zisku KSW titulu, ale nakonec to byl Mircea, kdo si kolem pasu připnul zlatý opasek. Podařilo se mu totiž boj přenést na zem, kde se velice rychle dostal do zad, kde se postupně propracoval až ke škrcení, které byl Brichta nucen odklepat. Jak na duel reagoval OKTAGON promotér Novotný?


 

To se dalo čekat! Karlos Vémola nakonec přeci jen připouští změnu plánů?

„Za mě ho měl Leo několikrát na lopatě… Chyběly centimetry. Mircea několikrát ukázal tvrdou bradu. Bohužel, jak říkal Andrej, je to desetiboj a Mircea byl v tom desetiboji lepší. Byl lepší v několika disciplínách, které využil k tomu, aby toho Lea utahal. Byť pak Leo několikrát zasahoval, tak už to nebyly vypínáky. Nazouval se do těch vypínáků, ale potřeboval více úderů.

Mircea se však vždycky ponořil, lehce ho hodil a čím dál lehčeji ho kontroloval. Na té zemi byl čím dál nebezpečnější. Tempo zápasu bylo samozřejmě fantastické. Bylo jasné, že údery, které šly do vzduchu, nebo které Leo nedotahoval, mu společně s tou zemí braly kyslík. Pak už to odklepal, protože neměl kde brát. Spálil všechno dříví, ale nespálil ho špatně. Spálil ho na relativně velkou šanci na vítězství,“ reagoval Ondřej Novotný na titulový souboj Brichta vs Mircea ve svém vysílání.
 

Brichta a jeho reakce na bitvu

„Nevím no. Řekli jsme, že bude válka a viděli jste to sami. Bylo to spíš hovno. Nevím, co vám mám říct. Šel jsem do toho zápasu zraněný. To se na mě podepsalo, ale neberu to jako výmluvu. Prostě jsem prohrál tak, jak jsem prohrál. Válka to nebyla. Já jsem se snažil dělat ten zápas, ale viděli jste sami jak vypadala ta tři kola. Kdo asi dělal ten zápas?“ reagoval zklamaný Brichta po souboji, který bohužel znamenal prohru.

O tom, že má Brichta zdravotní problémy, se v zákulisí spekulovalo, ale informace se samozřejmě nikde více neprezentovala. Navzdory komplikacím se však Leo snažil tvořit zápas v postoji, na což však Mircea logicky nechtěl přistoupit a místo toho se uchýlil k boji na zemi, kde se mu dařilo lépe.
Ve třetím kole už to vypadalo, že Mircea přišel o síly, protože vlastně „jen“ betonoval, na což rozhodčí Goddard reagoval postavením obou borců. Na to, aby Brichta vyvinul větší tlak, už však nezbyl čas. Pokračovalo se tedy do čtvrtého kola, které Leo hezky začal, ale Mircea si nakonec přeci jen prosadil svou a postupně si došel pro škrcení, které znamenalo výhru a KSW titul.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW (@ksw_mma)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by KSW (@ksw_mma)

 
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *