OKTAGON debutant Zbyněk Vlček mluví o možném souboji s Machem

Vlček Muradov

Ve chvíli, kdy organizace OKTAGON MMA oznámila, že se na páteční Štvanici dočkáme profesionálního MMA debutu Zbyňka Vlčka, asi většině MMA fanoušků naskočila reality show Love Island a pak také Makhmud Muradov, který je aktuálně se slečnou, se kterou Vlček z reality show odešel. Sám Vlček už o věci několikrát vtipkoval, když například na turnaji seděl poblíž zmíněné dvojice, a nyní reagoval na otázku, zda si umí představit, že by se s Machem utkal?

Tak tomu neuvěříte! Při čem si Hill „zbytečně“ poranil nohu a jak dlouho bude mimo?

„Muradov se jí ptal, jestli má přítele a ona mu odpověděla, že měla přítele jen v reality show. Když jsem se to dozvěděl, odešel jsem od ní,“ vysvětlil Zbyněk Vlček pro Evropu 2, jak vlastně došlo ke konci vztahu, který započal v reality show Love Island, ze kterého například pochází i Novák, který bojoval v Clash of the Stars a nebo RedFace.

Nejen v rámci MMA komunity se samozřejmě vtipkuje o tom, že by se Vlček a Muradov mohli utkat, čemuž se dle Extra.cz Zbyněk do budoucna evidentně nebrání, „Mach je v UFC. Ale třeba až z něj někdy odejde a vrátí se k OKTAGONu a já budu na jiném levelu, tak proč ne. Šel bych do toho.“

Mach je však stále v UFC, kde ho už příští týden v Londýně čeká klíčový zápas. V souboji s Barbarenou totiž bude bojovat o přetržení série proher a možná i setrvání v lize mistrů. V případě, že by v UFC výhledově skončil, by se asi OKTAGON nabízel, ale stejně tak by jistě přišly i nabídky z dalších organizací. V minulosti se například mluvilo o ONE FC a podobně, tak uvidíme, jak se nakonec situace vyvine.
  

Co na Vlčka říká tréninkový partner Daniel Škvor?

„Do Gorila MMA chodím na box, kdy mě občas doprovází i Michal Martínek. Oba jsme s Vlčkem jeli sparring a musím říct, že je dobrý, tvrdý a nebojí se. Normálně trénoval s Áčkovými zápasníky. Nechodí na Béčko na rozdíl od těch lidí z Clashe. I když dostane sodu, tak si nedává pauzy a stejně trénink dojede. Je to bývalý judista, takže se občas i potkáme na grapplingu, kde je to judo znát. Není to žádný marný začátečník.

Navíc už jsem říkal, že vím, že mohl jít do Clash of the Stars, kde by měl ranec, ale radši zamířil do OKTAGONu, kde má co ztratit. Když v OKTAGONu narazí, tak to bude mít těžké. V Clash by se to však stavělo na hovadinkách a určitě by tam získal více peněz i pozornosti. 
 

To, jestli to je a nebo není správně, mi nepřísluší hodnotit. Nejsem jeho trenér a nejsem ani organizátor. Někde jinde však mohl v klidu vydělat více peněz, ale místo toho jde do organizace, kde mu mohou rozbít hubu a kde do budoucna rozhodně nebude dostávat snadné soupeře,“ nabídl Daniel Škvor svůj názor pro MMA Shorties.

Když už o vás takový borec, který má za sebou velké války, řekne, že jste tvrdý, tak to něco znamená. Vlčka bychom tedy očividně neměli předem odsuzovat a měli bychom mu dát šanci, aby své kvality ukázal v souboji s Torokem, který svou kůži rozhodně nebude chtít dát zadarmo.
Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Lima – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Austin vs Andryszak

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs Bozidis

Gumienna vs ?

Vlček vs Torok

Rock vs  Malach

Kertesz vs Surdu
29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs Alsina

Buchinger vs Tounkara

Paulus vs Mullen

Bark vs Kexel

Lewis vs Kanchev

Klevets vs Serbezis

Todev vs Carvalho

Široký vs Petrášek

Škvor vs Hajdarpašić

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs ?

Engizek vs ?

Jungwirth vs ?
7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Legierski vs Ryšavý

Brož vs Pukač  2

Mazúch vs Taburceanu

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51


2 komentáře na “OKTAGON debutant Zbyněk Vlček mluví o možném souboji s Machem”

  1. Pingback: Co na to řeknou fanoušci? OKTAGON chystá zápas pro reality show hvězdu z Clashe?

  2. Pingback: Muradov prozrazuje UFC plat a jakou pohádkovou nabídku dostal | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *