Co na to řeknou fanoušci? OKTAGON chystá zápas pro reality show hvězdu z Clashe?

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA nedávno oznámila, že nás na páteční OKTAGON Štvanici čeká profesionální MMA debut Zbyňka Vlčka, kterého komunita zná hlavně z reality show Love Island a nebo skrze Macha Muradova. Není tedy divu, že byla nová akvizice přijata hodně rozporuplně. Pravdou však je, že je Vlček zapálený a zkušený sportovec, který je na začátku možné velké kariéry. Zatím o něm sice MMA komunita smýšlí jako o hvězdě z reality show, která jde do MMA, ale časem to může být úplně jinak. Těžko však říct, co fanoušci řeknou na další hvězdu z reality show, která už tak silné sportovní zázemí nemá. I přesto však nejspíš míří do OKTAGONu na souboj „celebrit“.

OKTAGON debutant Zbyněk Vlček mluví o možném souboji s Machem

„Mám tady otázku, kdy půjdu do OKTAGONu? Dobrá otázka. S Ondrou už jsme si volali, ale zatím to spí bych tak řekl. Spí to. Oni určitě mají plán až do konce roku. Myslím si, že třeba by se jim tam do konce roku hodil tenhle celebrity fight. Nebo to nevyjde a bude to třeba až příští rok. Nevím, netlačím na to. Já už jsem do klece nechtěl, ale řekl jsem, že kdybych měl jít, tak za hodně velké peníze, jako že nesmysl, a nebo že bych šel jen do OKTAGONu, protože by to pro mě byla prestiž. Je to velice prestižní. Uvidíme… S Ondrou jsme si volali a byli jsme i na schůzce. Uvidíme, jestli to dopadne a nebo ne,“ prozradil na streamu s fanoušky Josef Kůrka, který je model influencer a profesionálním účastníkem reality shows.

Kůrku můžete totiž znát například ze Survivoru, kde se s Ondřejem Novotným samozřejmě potkal, ale také z Výměny manželek a nebo Master Chefa. Navíc měl zápas v organizaci Clash of the Stars, kde si poradil s Psycho Michalem.

Nyní by se navíc mohl objevit v OKTAGONu, což jistě vyvolá rozporuplné reakce. Podobné projekty jsou totiž přijímány čím dál hůře, i když se jim samozřejmě organizace vždy snaží dát sportovní hodnotu. Stačí si však vzpomenout, jak byl ze strany MMA fanoušků přijat duel Adam vs Nathan a nebo Martin Fenin, který je součástí aktuálního německého projektu.

Pro organizaci však podobné projekty a zápasy dávají smysl, protože osloví úplně jinou cílovou skupinu, než je běžné. 
  

Co na Vlčka říká tréninkový partner Daniel Škvor?

„Do Gorila MMA chodím na box, kdy mě občas doprovází i Michal Martínek. Oba jsme s Vlčkem jeli sparring a musím říct, že je dobrý, tvrdý a nebojí se. Normálně trénoval s Áčkovými zápasníky. Nechodí na Béčko na rozdíl od těch lidí z Clashe. I když dostane sodu, tak si nedává pauzy a stejně trénink dojede. Je to bývalý judista, takže se občas i potkáme na grapplingu, kde je to judo znát. Není to žádný marný začátečník.

Navíc už jsem říkal, že vím, že mohl jít do Clash of the Stars, kde by měl ranec, ale radši zamířil do OKTAGONu, kde má co ztratit. Když v OKTAGONu narazí, tak to bude mít těžké. V Clash by se to však stavělo na hovadinkách a určitě by tam získal více peněz i pozornosti. 
 

To, jestli to je a nebo není správně, mi nepřísluší hodnotit. Nejsem jeho trenér a nejsem ani organizátor. Někde jinde však mohl v klidu vydělat více peněz, ale místo toho jde do organizace, kde mu mohou rozbít hubu a kde do budoucna rozhodně nebude dostávat snadné soupeře,“ nabídl Daniel Škvor svůj názor pro MMA Shorties.

Když už o vás takový borec, který má za sebou velké války, řekne, že jste tvrdý, tak to něco znamená. Vlčka bychom tedy očividně neměli předem odsuzovat a měli bychom mu dát šanci, aby své kvality ukázal v souboji s Torokem, který svou kůži rozhodně nebude chtít dát zadarmo.
Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Lima – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Austin vs Andryszak

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs Bozidis

Gumienna vs ?

Vlček vs Torok

Rock vs  Malach

Kertesz vs Surdu
29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs Alsina

Buchinger vs Tounkara

Paulus vs Mullen

Bark vs Kexel

Lewis vs Kanchev

Klevets vs Serbezis

Todev vs Carvalho

Široký vs Petrášek

Škvor vs Hajdarpašić

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Grabinski vs ?

Engizek vs ?

Jungwirth vs ?
7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Legierski vs Ryšavý

Brož vs Pukač  2

Mazúch vs Taburceanu

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *