KrutoHanka Gelnarová si před bitvou s Dostálovou střihla zápas v amatérech! Jak dopadla?

Organizace Clash of the Stars se 22.6. vrátí s dalším bizarním turnajem, na který je oznámený zatím jediný zápas. Souboj „Kruto“ Hanky Gelnarové s bývalou MMA zápasnicí a BJJ specialistkou Michaelou Dostálovou. Obě bojovnice se měly potkat už na turnaji Clash of the Stars 6, ale pro zranění ze souboje sešlo.


Fight Matrix představil nový žebříček TOP světových organizací! Jak si vede OKTAGON?

Je jasné, že Michaela Dostálová bude v souboji hrozit hlavně na zemi, kde má však hodně omezené možnosti. V rámci projektu OKTAGON UDG jsme však několik ukončení na submise viděli, takže šance samozřejmě existuje. Gelnarová, která má přezdívku KrutoHanka, se tomu však bude snažit zabránit. Tento víkend si také v rámci přípravy odbyla premiéru v amatérském MMA zápase. 

„Můj první amatérský zápas dnes končí remízou. Měla jsem proti sobě mladší, ale o dost zkušenější soupeřku. Nakonec jsme měly kola jen 2×2 minuty a bez úderu na hlavu. Vím, kde jsem dělala chyby, byla jsem dost nervózní, hodně jsem se soustředila ať ji netrefuju do hlavy (i když jsme si tam pár ran rozdaly) a nesoustředila jsem se na postoj, ale na to jak ji poházet. No nic, svět se nezboří, vím co vylepšit, na čem pracovat a příště vítězství. Děkuji za zkušenost, pokračujeme dále,“ pochlubila se KrutoHanka Gelnarová na svém Instagramu.   
Gelnarová je tak první „vlaštovkou“ z řad influencerů, která po bizarní organizaci Clash of the Stars vyzkoušela také amatérské MMA. Ukazuje tak, že má zájem také o sportovní stránku MMA a nejen o publicitu. Navíc jí v prvním amatérském zápase nečekala žádná lehká zkouška. Soupeřka Majerčáková se může pochlubit úspěchy, jako je zlatá medaile z CJJIF World Champion 2023 a nebo dvě druhá místa z GAMMA World Championship.  

Souboj „KrutoHanky“ v amatérském MMA se neobešel bez menších komplikací, protože šla do zápasu s vědomím, že duel bude na tři kola po dvou minutách. „Souboj měl být podle GAMMA pravidel podle věku soupeřky, které bylo 16 let. Nicméně při nástupu jsme se dozvěděli, že se zápasí jen na 2×2, což jsou pravidla pro děti od 8 do 15 let,“ uvedl trenér Hanke Gelnarové Jakub Müller z gymu JMFS.    
2 komentáře na “KrutoHanka Gelnarová si před bitvou s Dostálovou střihla zápas v amatérech! Jak dopadla?”

  1. Pingback: Filip Grznár pálí do Moniky Chochlíkové a zastává se Karlose Vémoly a jeho metod

  2. Pingback: Škoda! Tak tohle zajímavé jméno OKTAGON nakonec přeci jen nezískal | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *