Filip Grznár pálí do Moniky Chochlíkové a zastává se Karlose Vémoly a jeho metod

Grznár Chochlíková

Váha je ve světě bojových sportů a hlavně v rámci MMA téma, na které se ještě nepodařilo nalézt jasnou odpověď a ideální řešení. Nejblíže jsou asi organizace ONE FC a nebo domácí PML, které dělají hydratační testy, tedy se v delším časovém horizontu sleduje, jak moc jsou bojovníci odvodnění, což je spojeno s limity, které nelze překročit. Obecně však platí, že se bojovníci snaží shodit co nejvíce, aby pak také o nejvíce nabrali, k čemuž často využívají hodně extrémní metody. Příkladem může být Karlos Vémola, který se netají tím, že na poslední chvíli shazuje téměř 10 kilogramů, což je podle Moniky Chochlíkové i odborníků nebezpečné. Filip Grznár však oponuje.


KrutoHanka Gelnarová si před bitvou s Dostálovou střihla zápas v amatérech! Jak dopadla?

„Jessica Lindsay zhadzovala na svoj 2. amatérsky zápas až 8 kíl. Ako to skončilo? Skončila v hrobe. Umrela, lebo očividne to nie je len o tom, ako si nastavíš hlavu pri zhadzovaní… To, čo povedal Karlos v TA3, je veľmi nebezpečné a navádza to mladých zápasníkov, aby namiesto dlhodobej konzistentnej úpravy stravy (energeticky vyváženej) pred zápasom, radšej si to nechali na poslednú chvíľu, lebo telo sa rýchlejšie spamätá zo šoku, keď netrvá dlho. Je to hlúposť. A čo je ešte horšie, je to životu nebezpečná hlúposť. A treba o tomto robiť osvetu, aby sa nestalo nejaké nešťastie aj na našej scéne,“ reagovala Monika Chochlíková na Vémolovo vyjádření o shazování.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Monika VOLCANO Chochlíková (@monikachochlikova)

 
   

„Tato holka je skutečně hloupá… Lidské tělo je přizpůsobené na dehydrataci a rychlé shození váhy a jakýkoliv argument proti je hloupost! Může na to umřít jen člověk s poškozením organizmu. Krátkodobá dehydratace není absolutně vůbec nebezpečná! Naopak se tím sníží tlak a stimuluje to tělo,“ oponoval Grznár v komentářích.

„Týpek, který zápasí v Clashi tu bude vyprávět někomu, že je hloupý,“ zastal se Chochlíkové Ertel, který se na poslední PML akci probojoval až do finále, kde se bohužel smolně zranil.

A přidal se i zakladatel slovenského projektu Svet MMA Vladimír Bilohuščin:
4 komentáře na “Filip Grznár pálí do Moniky Chochlíkové a zastává se Karlose Vémoly a jeho metod”

  1. Pingback: BREAKDOWN - OKTAGON 54, UFC, PFL vs Bellator, KSW Epic, Novinky

  2. Pingback: Souhlasíte? Tohle je jediný zápas, který teď pro Siváka na domácí půdě dává smysl?

  3. Pingback: 13 Kg? Vémolova škola? Komise odhalila, kolik do zápasu přibrali Volk, Topuria a další

  4. Dobrý den, chtěl bych říci, že IQ Grzána je na úrovni 15 letého cikána s Chánova, jak můžete vůbec toho člověka nechat mluvit?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *