Veronika Zajícová popisuje, jak trénuje nevidomého Dragunova na Clash zápas

Zajícová Dragunov

Vždy, když už se zdá, že laťka nejde posunout, protože už je opravdu hodně vysoko, organizace Clash of the Stars přijde s něčím novým a překoná tak samu sebe. Ne vždy je to však nutně dobře. Z úst vedení jsme například slyšeli, že je nepřípustný souboj muž vs žena, který nabízela Míša Dostálová Kalubovi. Na druhou stranu však není problém uspořádat souboj nevidomého borce s normálně vidícím YouTuberem, na jehož přípravě se podílí i MMA bojovnice Veronika Zajícová.

Konec kariéry?! Veselý posílá Růžičkovi hodně sebevědomý vzkaz

 

„Je to hodně náročné. Hlavně tedy, co se týče orientace, protože údery, technika a síla, to už se dá nacvičit a naučit, ale orientace v prostoru je u takového člověka těžší. Hlavně je potřeba, aby byl člověk inteligentní, když chce něco takového dělat. Jsem tedy ráda, že Dragunov takový je. Původně jsem si z jeho videí, na kterých si hraje na uši, říkala, že nevím, jak na tom bude, ale když jsem ho poznala, tak jsem zjistila, že je velice inteligentní a opravdu dobrý kluk. 

Co se týče fyzické kondice, tak je dobře připravený. Dolaďovali jsme jen techniku a tak. Já sama se mám samozřejmě co učit, ale pár technik umím, takže je mohu někomu předat. Jsem přesvědčená, že Dragunov vyhraje. Klidně bych si na něj vsadila. Fyzicky je na tom dobře a věřím, že i co do orientace na tom bude dobře. Psychika? Je na tom také dobře,“ popsala Veronika Zajícová pro Celebrity Revue, jak probíhala příprava Dragunova.

Veronika původně vyzývala jeho soupeře Dannyho, ale Clash bohužel nedělá zápasy muž vs žena, tak alespoň pomohla Dragunovovi s přípravou.

Jak vlastně zvláštní zápas vznikl? 

„Proč jsem sem přišel? Vzniklo to tak, že jsme se s Dannym vyzvali. Já od dvou let nevidím, takže je to něco, co v České republice a obecně na světě nebylo. Co vím, tak nikdo, kdo nevidí, nešel do klece nebo MMA. Myslím si, že to bude super. Lidé se mají na co těšit,“ vysvětlil Dragunov, na jehož přípravu dohlížel i Filip Grznár.

„Jen bych řekl, že Dragunov vyzval mě… Původně jsme spolu 4 roky zpět natáčeli videa. Bylo to skrze Aleše Bejra. Bylo to v pohodě. Postupem času jsem se však začal dozvídat různé věci, že naším jménem Dragunov vytahoval z nezletilých holek nahé fotky. Nabízel jim například můj podpis nebo podepsané tričko, ale já o ničem nevěděl. Na Silvestra pak domlouval spolupráci ohledně pyrotechniky, kde figurovalo naše jméno a mně pak volal naštvaný eshop, kde je propagační video, ale já o ničem nevěděl. Dragunov to udělal v našem jménu a vznikla škoda asi 14 000 Kč, které šly za námi. Také mi přišlo zvláštní, že když byl u mě doma, tak jako první našel své boty. Navíc mluví o tom, že umí hrát Fortnite lépe, než lidé, kteří vidí,“ vysvětloval Danny, proč na souboj kývl.

 

Clash of the Stars 5: Startovka

Datel vs Dynamo

Benda vs Diego Kotlár

Růžička vs Veselý

Kruto Hanka vs Satnady

Seaser vs Michálek

Daniel Holomek vs Tadeáš Kuběnka

Dragunov vs Danny z Tv Twix – souboj slepce s borcem se zavázanýma očima

Ladislav Gal vs Matouš Kaluba

Fregamer vs Kluk s kamením

Král Berouna vs Snejks

Zmijozel vs Obr – zápas liliputů

Víšek vs ?


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *