Kincl vs Kníže? Šampion Patrik Kincl reaguje na Monsterovu možnou titulovou šanci

Kníže Monster Kincl Vémola

Odveta Kincl vs Vémola 2 samozřejmě vzbudila hodně velké emoce, protože šlo o vyhrocený a nakonec i dost unikátní zápas, ke kterému se vyjádřila celá řada osobností. se svým názorem přispěchal i Petr Kníže aka Monster, který nešetřil kritikou a dokonce mluvil o tom, že bude muset Kincla vyzvat. Co šampion na teoretický zápas Kincl vs Kníže říká?

Rozhodnuto! Jamahal Hill potvrzuje dalšího soupeře a dává nahlédnout do zákulisí

„Ten zápas byl předvídatelný z toho hlediska, že jsem dopředu říkal, že bude těžké Kincla hodit. A v případě Karlose bylo jasné, že nebude měnit strategii. Za prvé, podle starých pravidel by Karlos vyhrál, protože on měl kontrolu, on dělal zápas a aktivita Kincla byla vždycky jenom obranná. Ne útočná. Podle starých pravidel by Karlos tedy vyhrál, protože měl kontrolu a snažil se dělat zápas.

Samozřejmě to nebylo efektivní, neměl tam žádné signifikatní údery. Neměl tam kontrolované takedowny, protože když ho hodil, tak se zvedl. Ale i přesto zápas dirigoval on. On měl ty opratě v rukách celých dvacet pět minut. Protože kdyby to tak nebylo, tak ho Kincl mohl ukončit,“ reagoval Kníže po souboji Kincl vs Vémola 2 pro iSport.cz.

„Kdyby chtěl udělat zápas, tak proč ku**a nezatlačil. Nezaboxoval s ním alespoň dvě kola v postoji, když už byl ten Karlos unavený. Mohl s ním zaboxovat a snažit se zápas ukončit. A on místo toho se jak mistr světa opře o pletivo a řekne ‚Karlosi, pojď mě hodit,‘ protože jeho ta obrana stojí míň sil. On když má dobrou obranu a má na to sílu, tak se tam nechá bránit.
     

Taky tam mluvili o signifikantních úderech. Jaký signifikantní údery?! Tam žádné nebyly. To bylo šťouchání u pletiva. Samozřejmě, že když vás někdo dvacet pět minut mlátí do ksichtu malou rukavicí, tak oči otečou. Ale jinak tam nebyl žádný úder, který by signifikantně ohrozil Karlose. Nic takovýho jsem tam neviděl. A ta kolena, myslím, ani neprošla přes hlavu. Bylo to přes tělo nebo přes ruku. Sice jsem to neviděl ze svého úhlu přesně, ale to není podstatné. Podstatné je to, že se Kincl celou dobu jenom bránil. Nemá ale důvod machrovat. Za nic,“ pokračoval naštvaný Monster.

„Celkově i to vystupování potom. Hele, podle mě šampion má předvést výkon adekvátní šampiona. A ne tím, že se jde opřít o pletivo. Potom ještě řekne, že porazil Karlose v tomhletom a víceméně se mu vysmívá.
     

Za mě ten zápas vyhrál Karlos v tom smyslu, že ho vytvářel a kontroloval ho u pletiva. To, že se podle nových pravidel boduje, že soupeře šťouchá u pletiva… Oukej, ale v tom případě by to měl rozhodčí normálně roztrhávat. A Kincl by se měl omluvit za nejtrapnější zápas své kariéry a pak říct: Oukej, udělal jsem to takhle, nebyl to hezkej zápas, ale já jsem to nabodoval. A omlouvám se fanouškům za to, že jsem takový ču**k, že jsem chtěl Karlose jen zesměšnit, nikoliv ten zápas pořádně vyhrát…

Jsem na**anej na všechno. Protože ten zápas byl za takové peníze, že tam chci vidět výsledek. Podívejte se… Kluci ode mě z gymu zápasí za tak málo peněz, že Karlos dostal určitě stonásobek. Kincl třeba dostal o něco míň, i kdyby polovinu toho, co Karlos. A když oni dostanou odměnu v řádu několika milionů, tak si představuju, že tam bude fight od začátku do konce.
     

Blbé je to, že v té divizi momentálně nikdo není, kdo by ho mohl ohrozit. Nevím o tom, že by tam byl někdo, kdo by mohl s Kinclem adekvátně zápasit. A proto vidím jedinou možnost… To co Kincl teď dělá, jako zápas s Pirátem a teď s Karlosem, pro mě byla úplná tragédie. Takže si myslím, že ho buď musím vyzvat a zmlátit já, anebo ještě, až se jednou vrátí Makhmud Muradov z UFC, tak mu dá přes držku. Mach měl taky titul v osmdesát čtyřce, že jo. Tím pádem by byl vhodný vyzyvatel. Ale teď je v UFC, takže nemůže. Nicméně doba, kdy se vrátí zpátky, určitě přijde,“ avizoval Monster pro iSport.cz, že se s Kinclem utká on sám a nebo pošle svého svěřence Muradova.

„Já to myslím vážně, jako! Protože… Rozumíte, když v té divizi pořádně nikdo není a on předvádí opírání se o pletivo, tak v tom případě. Oukej, let’s go to the fight! Za ty prachy. Za ty prachy mu rozbiju držku.

Rozumíte, já jsem se bavil i s Karlosem a trenéři mu po čtvrtém kole řekli, že vyhrál čtyři kola. Takže si to proto jen hlídal. I tak ale, když se na to dívám z pohledu, že bych to já bodoval, tak jsem tam neviděl ze strany Kincla nic zajímavýho. Jedinou výraznou aktivitu, kterou udělal, bylo to, že se rychle zvedl, když ho Karlos hodil. Jinak se opíral o pletivo a bránil.
    

Já si představuju titulový zápas na pět kol jiným způsobem. A ještě si představuji to, že když už to člověk takhle jakoby odzápasí, že mi je z toho skoro do breku, nebo na blití, tak si má prostě posypat popel na hlavu a říct: ‚Příště to bude lepší.‘ A ne, že ještě machruje, jakej podal dobrej výkon a jaká je superstar. Za to bych ho normálně nakopal do rozkroku. Fakt… Klidně i v zápase.“

Kincl vs Kníže? Co na to šampion?

„Já si myslím, že ne,“ reagoval Patrik Kincl pro MAX MMA na otázku, zda nemá pocit, že se Petr Kníže svými vyjádřeními snaží získat titulovou šanci. „Naposledy měl zápas s Rytmusem a já nejsem úplně z toho pěveckého showbyznysu. Vlastně ani tam nedokázal hobby boxera ukončit. Nemyslím si, že to směřuje k našemu vzájemnému zápasu. Spíš to byl takový rozruch na sociálních sítích. Nemyslím si, že bychom se měli někdy v budoucnu potkat. Co jsem slyšel, tak říkal, že bude zápasit v 77. Myslím si, že by mu ani OKTAGON tu šanci nedal. Hned jít o titul? Spíš by si to musel nějakým způsobem vybojovat. Já teď čekám na soupeře. Nevidím jako reálné, že by mezi námi mělo dojít k nějakému zápasu.“

Monster už v OKTAGONu jeden titulový duel absolvoval, ten s Kozmou, ve kterém prohrál na body. Následně se v souvislosti s ním mluvilo o duelu s Wittnerem v rámci RFA, na který však zatím nedošlo, tak uvidíme, jak se situace vyvine. Zrovna střední váha je však v OKTAGONu aktuálně poměrně plná možných vyzyvatelů, takže, i když by to asi mělo příběh, tak je hodně nepravděpodobné, že by na bitvu Kincl vs Kníže v blízké budoucnosti došlo. Stále tedy platí, že Kincl změří síly s vítězem duelu Bryczek vs Pirát, který nás čeká na vrcholu páteční karty na Štvanici.
   

Co nás čeká dál?

28.7. Praha Štvanice – OKTAGON Štvanice Speciál

Magard vs Lima – zápas o titul bantamové váhy

Pirát vs Bryczek

Austin vs Andryszak

Mikulášek vs Magnor

Lengál vs Sheck

Primera vs Úškrt

Roušal vs ?

Vlček vs Torok

Rock vs  Malach

Kertesz vs Surdu
 

29.7. Praha Štvanice – OKTAGON 45

Sanikidze vs Keita – zápas o titul pérové váhy

Vémola vs ?

Buchinger vs Tounkara

Todev vs Carvalho

Široký vs Petrášek

Škvor vs Hajdarpašić

16.9. Frankfurt – OKTAGON 46

Dalisda vs Austin – zápas o titul slámové váhy

Kozma vs Veličković 2

Glismann vs Michailidis

Engizek vs ?

Jungwirth vs ?
  

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Peňáz vs Čepo 

Brož vs Pukač  2

Buchinger vs ?

? Vémola vs Langer ?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

?.12. Praha – OKTAGON 51


15 komentářů na “Kincl vs Kníže? Šampion Patrik Kincl reaguje na Monsterovu možnou titulovou šanci”

 1. Pingback: Organizace PML přináší přelomový projekt! Boje o postup do Thajska | Shorties

 2. Pingback: Další zápas v KSW už brzy! Jak Humburger reagoval na změnu soupeře? | Shorties

 3. Pingback: Paulo Costa ulovil ex kolegy? Brian Ortega chladnokrevně reaguje | Shorties

 4. Monster je dobrej idiot. Prej neviděl jsem to dobře, ale to je jedno prostě takhle to bylo. Je dávno za zenitem, jakej titulovej zápas? Ten má tu hlavu vymlácenou už moc.

 5. Pingback: Klec strachu znovu v akci? Naštvaný Kotlár Security posílá další ostrou výzvu

 6. Pingback: Rony Paradeiser si rýpl do drzého Rocka a ten samozřejmě pohotově reagoval

 7. Pingback: Vémola vtipkuje o tom, jak opíjel Le Syho, aby se domluvil zápas v Clash | Shorties

 8. Pingback: Tak jsme se trefili! OKTAGON potvrdil dva zápasy, které jsme avizovali | Shorties

 9. Pingback: Turnaj OKTAGON 46 ve Frankfurtu potvrzuje další zajímavé jméno | Shorties

 10. Pingback: Bellator bojovník utrpěl zástavu srdce, ale nyní hlásí první pokroky | MMA Shorties

 11. Pingback: Karlos Vémola vs klan Kotlárů? Terminátor nemá tušení, s čím si zahrává | Shorties

 12. Pingback: To byla rychlost! Kotlár Security pohotově reaguje na "staříka" Vémolu | Shorties

 13. Pingback: Kotlár Security už se přestřeluje s dalším MMA borcem, který se zastal Vémoly

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *