Rozhodnuto! Jamahal Hill potvrzuje dalšího soupeře a dává nahlédnout do zákulisí

Hill

Všichni samozřejmě doufáme, že se výhledově dočkáme souboje Hill vs Procházka, protože vedení UFC BJP týmu při uvolnění titulu slíbilo, že ve chvíli, kdy se bude moct Jiří vrátit do boje, přijde titulová šance, ale zatím to bohužel nebylo oficiálně potvrzeno. Jamahal Hill, který se stal během Jiřího absence šampionem, má však dobré zprávy a dává nahlédnout do zákulisí.

Karlos Vémola přiznává, čím se provinil a jakou musel zaplatit pokutu

„Naposledy jsem zápasil na začátku roku a od té doby si užívám šampionského života. Kdyby to bylo jen na mě, tak bych byl připravený startovat teď na turnaji UFC 290, ale vše se zbrzdilo tím, že se musí čekat na Jiřího. Háček byl zkrátka v načasování. Podle toho, co jsem naposledy slyšel, však už je Jiří připraven jít do boje, takže se teď jen ladí datum. Pracujeme na tom. Hledáme datum. Je však jasné, že to bude Jiří. Máme věci, které musíme dořešit,“ potvrdil Jamahal Hill v rozhovoru pro Middle Easy, že je jeho dalším soupeřem Jiří Procházka a že se nyní jen pracuje na datu, což by taky mohl být pořádku oříšek. Jak totiž níže vysvětluje Jiřího zahraniční manažer Simpson, problém je v tom, že většina blížících se akcí už svůj hlavní tahák má. Duel Hill vs Procházka by si přitom zasloužil být hlavním zápasem, což by se mohlo povést až někdy na konci roku.

Dobrou zprávou však je, že se už o souboji jedná. Vedení UFC si jistě poradí a snad už nám brzy nabídne konkrétní datum,, na které se budeme moct těšit. Hodně asi do věci promluví blížící se duel Whittaker vs Du Plessis, ze kterého by měl vzejít soupeř pro Adesanyu na zářijový turnaj v Austrálii. 
 

Manažer potvrzuje, že je svízel s termínem

„Jiří je připravený jít do boje,“ prozradil Tim Simpson v rozhovoru s Arielem Helwanim. „Rozhodně se teď nečeká na Jiřího, protože ten už je připravený. Jde spíš o to, že se nyní hledá místo. Aktuálně máme před sebou duel Edwards vs Covington, což je bitva, která si zaslouží být hlavním zápasem. Stejně tak je to se soubojem Hill vs Procházka. Háček je však v tom, že jsou velké turnaje plné.

V září jde nejspíš do akce Adesanya. V říjnu se počítá s Makhachevem. Listopad by zase měl dopadnout Jones. Kam tedy tyhle dva velké titulové zápasy dát, když je všude plno? Samozřejmě jde dát více titulových zápasů na jednu kartu, ale tohle jsou velké bitvy.
Podle toho, co jsem z jednání s vedením pochopil, se nyní čeká na to, jak dopade červencový zápas Whittaker vs Du Plessis. Vítěz by totiž měl jít s Izzym v září. Pokud by to však nedopadlo, tak by se září nabízelo.

Podle mě budeme moudřejší na začátku července, až proběhne turnaj UFC 290. Pak se to celé rozjede. Jiří je však 100%. UFC nám potvrdilo, že jasně plánuje souboj Hill vs Procházka, takže o to se opravdu nebojím.“


1 komentář na “Rozhodnuto! Jamahal Hill potvrzuje dalšího soupeře a dává nahlédnout do zákulisí”

  1. Pingback: Kincl vs Kníže? Šampion Patrik Kincl reaguje na Monsterovu možnou titulovou šanci | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *