To byla rychlost! Kotlár Security pohotově reaguje na „staříka“ Vémolu

Kotlár Vémola

Šampion polo-těžké váhy organizace OKTAGON MMA Karlos Vémola měl 38. narozeniny, takže se samozřejmě ve Vémolandu konala velká oslava, na které se sešla celá řada známých tváří MMA světa. Na místě byli Martínek, Reinders, Cverna, ale také rozhodčí Voborník nebo promotér organizace Clash of the Stars Tomáš Le Sy, který se pořádně rozjel a evidentně se staral o zábavu. Vémola dokonce vtipkoval o možném souboji s klanem Kotlárů, čehož se Jarda hned chytil.

Kincl vs Kníže? Šampion Patrik Kincl reaguje na Monsterovu možnou titulovou šanci

„Zatím není důvod nevěřit tomu, co Karlos řekne. Takže pokud to tak cítí a vidí, tak to tak asi bude. Mě to bude samozřejmě mrzet. A myslím, že nejenom mě, spoustu lidí. Ale pokud on cítí, že je správný moment, tak mu držím palce i v konci kariéry,“ komentoval Le Sy pro lajk.cz možný konec kariéry Karlose Vémoly, který je naplánovaný na konec roku. Právě v ten moment by se však nabízela spolupráce s organizací Clash of the Stars. „Uvidíme, jestli by měl zájem. Karlos mi ale nedávno ve zprávě ze srandy navrhl, že by nastoupil proti celému rodu Kotlárů. Takže třeba něco takového možná v budoucnu…“

Pro Vémolu by byl podobný formát naprosto ideální, protože by nemusel tolik trénovat, ale stejně by si pořád moc hezky vydělal, „Říkal jsem mu, že když se blíží ten důchod, že si potřebuju vydělat, tak ať mi dá milion za každého Kotlára. Nastoupím proti všem. A ať je jich co nejvíc, abych si něco vydělal. Ať jich je v kleci alespoň osm.“

Jak už jsme hned v původním článku zmiňovali, Karlos možná ani netušil, jakou Pandořinu skřínku otevřel. Jarda Kotlár Security totiž pohotově reagoval.
  

Kotlár a jeho reakce

„Ahoj, musím se k tomu vyjádřit. Četl jsem teď nějaký článek, kde mluví Karel Vémola o rodu Kotlárů. Masakr. Asi takhle… Půjdeme rovnou k věci, Karlíku. Vémolo, tohle je pro tebe ode mě. Chci ti jenom říct, že jsem tě uznával jako bojovníka a hvězdu MMA a OKTAGONu. Opravdu jsem tě uznával a dlouhá léta jsem tě sledoval. Jsi výborný zápasník a bijec na zemi. Postojář nejsi vůbec dobrý. V postoji bych se ti mohl rovnat i já.

Mně se líbilo, jak ses ke mně vyjadřoval, když si mluvil o Clash of the Stars. To se mi líbilo a cenil jsem to. Vážil jsem si tvých slov. Teď byla nějaká oslava s Tomášem Le Sym a všiml jsem si, že tam padlo příjmení Kotlár. Řekls, že bys nastoupil proti celému rodu Kotlárů. Uvědomuješ si vůbec, co říkáš? Však nás je 20 autobusů (smích). Bys dostal hned první autobus. Chceš si vydělat na důchod, protože jsi starší člověk. Chápu, že si chceš něco koupit. Respektuji to. Chceš milion za Kotlára? Já bych na tebe však stačil sám.
   

Respektuji tě a i když vím, že jsi zápasník, tak jsi jen člověk z masa a kostí, jako jsem já. Já se tě nebojím. I kdybych dostal, tak nastoupím. Rád bych si to s tebou rozdal za to, jak si věříš. Pokud bys prohrál, tak bys měl celosvětovou ostudu. Pokud bych prohrál já, tak se mi dostane jen uznání za to, že jsem proti tobě šel. Máš toho za sebou opravdu hodně. Uvědom si, co říkáš, když piješ, a pozor na slova. Přeci jen už jsi starší člověk a už nejsi mladý. Víš jak to je,“ reagoval Kotlár na svém profilu.

Samozřejmě se dá očekávat, že na zmínku zareaguje i Diego a další členové Kotlárovic klanu. Na to si však asi ještě budeme muset počkat.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *