Jiří Procházka reaguje na rozhodnutí vedení, že nakonec nebude na hlavní kartě UFC 300

Procházka

MMA komunitu před časem pobouřilo rozhodnutí UFC vedení, které na hlavní kartu jubilejního turnaje UFC 300, který se koná v polovině dubna v Las Vegas, nedalo souboj Procházka vs Rakić, jak se původně čekalo, ale duel Nickal vs Brungade. Sám Jiří však tuto situaci v podstatě vůbec neřeší.


Alex Pereira si do smlouvy na turnaj UFC 300 prosadil hodně speciální podmínku

„Jsem rád, že se vlajka České republiky zapíše na jubilejním UFC 300 jako symbol bojového ducha naší země. Jdu si tam pro výhru a je mi jedno, jestli to bude hlavní nebo první zápas. Celý svět čeká, až si to s Aleksandarem rozdáme a uzavřeme tím naši kapitolu. Na to se diváci mohou těšit, že uvidí a žádná pozice na kartě tomu teď nepomůže více. Jen čistý boj. Já a Aleksandar, bez ega a bez škatulek,“ říká Jiří na svém webu. Zápas Procházka vs Rakić se nakonec postará o hlavní zápas Prelims karty, což je rovněž hodně atraktivní spot. Nehledě na to, že turnaj UFC 300 je plný jmen, která si někdy sáhla na UFC titul. To, jak je turnaj „narvaný“ kvalitou, dokazuje první zápas akce, kterým je bitva bývalých šampionů Figueiredo vs Garbrandt.

„UFC se rozhodlo, že využije publika domácích fanoušků a bude lákat na zápas mezi dvěma americkými bojovníky Bo Nickalem a Codym Brundagem. Podle pohledu marketingových expertů se tomu nemůžeme divit. Fanoušci Jiřího se budou muset spokojit s tím, že změny se někdy dějí na poslední chvíli. Ale zápas podle pravidel MMA se uskuteční a dostanou pravou zábavu, původem z Hostěradic, která bude dunět světem.

 

Věříme, že od příštího zápasu se tato situace řešit nebude a všichni budou vědět, že Procházka má své cenné místo na hlavní kartě. Přejeme soutěži, aby rostla a my s ní. Jsme hrdí, že jsme na kartě a prosíme všechny, aby si na Telly zápas pustili a fandili za Českou republiku Jiřímu. Příště to bude o titul. Jiří je zpět ve formě, kterou od něj známe. Už za měsíc se bude zase mluvit o Jiřím v superlativech,“ přidal se i trenér Jaroslav Hovězák, který věří, že po turnaji UFC 300 už nebude pochyb o tom, že BJP patří na jakoukoliv hlavní kartu.

Koneckonců je to vlastně výhoda, protože Nova Sport 6 bude vysílat i Prelims kartu, takže si fanoušci užijí s českým komentářem většinu startovky, která slibuje skvělou podívanou.

UFC 300: Startovka

Alex Pereira vs. Jamahal Hill
Zhang Weili vs. Yan Xiaonan
Gaethje vs. Max Holloway
Charles Oliveira vs. Arman Tsarukyan
Bo Nickal vs. Cody Brundage
Jiří Procházka vs. Aleksandar Rakić
Calvin Kattar vs. Aljamain Sterling
Holly Holm vs. Kayla Harrison
Sodiq Yusuff vs. Diego Lopes
Jalin Turner vs. Renato Moicano
Jéssica Andrade vs. Marina Rodriguez
Bobby Green vs. Jim Miller
Deiveson Figueiredo vs. Cody Garbrandt
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *