Na jakou astronomickou sumu si přijde podceňovaný Tyson v souboji s Paulem?

Jeden světový boxerský zápas skončil a pozornost se pomalu a jistě přesouvá na další. Kontroverzní hvězda sociálních sítí Jake Paul se v létě utká s boxerskou legendou Mikem Tysonem a aktuální šampion těžké váhy Tyson Fury prozradil, na kolik peněz si přijde nestárnoucí Mike Tyson.


Jiří Procházka reaguje na rozhodnutí vedení, že nakonec nebude na hlavní kartě UFC 300

Bývalý YouTuber Jake Paul se utká s boxerskou ikonou Mikem Tysonem 20. července na AT&T Stadium v texaském Arlingtonu. Zápas bude živě vysílán na Netflixu, což je první počin tohoto streamovacího giganta v oblasti bojových sportů, ale bližší podrobnosti zápasu, jako je počet kol a váha, jsou v současné době nejasné.

„Myslím, že je to pro box opravdu dobrá podívaná. Přivádí k němu spoustu lidí. Poslyšte, kdo jsem já, abych říkal: ‚Ach, Mike Tyson by neměl boxovat nebo Jake Paul by neměl boxovat, hodně štěstí. Oba na tom vydělají, jak já říkám, hromadu peněz. Takže o tom to je, ne? Navíc na skvělém stadionu, domov Dallas Cowboys,“ řekl Fury v rozhovoru pro The Stomping Ground.

„Bude to fantastické pro oba kluky, dostanou skvěle zaplaceno, oba předvedou show. Prostě nevím, co by se mi na tom souboji nelíbilo. No dobře, Tysonovi je 57 let, ale je to bývalý nezpochybnitelný král světové těžké váhy a Paul se živí na YouTube a k boxu přišel asi před pár lety. Takže si myslím, že to bude docela vyrovnaný zápas,“ dodal Tyson Fury. 

Podle Furyho dobrého přítele a legendy UFC Henryho Cejuda si Tyson za zápas s Jakem Paulem vydělá kolem 20 milionů dolarů. Jen pro připomenutí, Mike Tyson si za svůj nejslavnější zápas s Lenoxem Lewisem v roce 2002 přišel na 103 milionů dolarů! Celkově si za svoji bohatou kariéru vydělal 443 milionů dolarů. Paul a Tyson by neměli mít mít při zápase chrániče hlavy, o kterých se hojně spekulovalo, a usilují o to, aby byl zápas schválen jako profesionální, ale poslední slovo v této věci bude mít texaská komise.
2 komentáře na “Na jakou astronomickou sumu si přijde podceňovaný Tyson v souboji s Paulem?”

  1. Pingback: Wow! Organizace OKTAGON MMA vyrazila dech! Dočkali jsme se oznámení velké bomby

  2. Pingback: Jedna z pěti největších MMA akcí na světě! OKTAGON vedení láká na mega turnaj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *