Šampion Tyson Fury překvapivě reaguje na hodně kritizovaný duel Paul vs Tyson

Jeden světový boxerský zápas skončil a pozornost se pomalu a jistě přesouvá na další. Kontroverzní hvězda sociálních sítí Jake Paul se totiž v létě utká s boxerskou legendou Mikem Tysonem a aktuální šampion těžké váhy Fury predikuje, že zápas bude těsnější, než si mnozí fanoušci myslí…


Jiří Procházka reaguje na rozhodnutí vedení, že nakonec nebude na hlavní kartě UFC 300

Šampion těžké váhy Tyson Fury si myslí, že souboj Jakea Paula s Mikem Tysonem bude vyrovnaný, přestože je mezi nimi třicetiletý věkový rozdíl. Bývalý YouTuber Jake Paul se utká s boxerskou ikonou Mikem Tysonem 20. července na AT&T Stadium v texaském Arlingtonu. Zápas bude živě vysílán na Netflixu, což je první počin tohoto streamovacího giganta v oblasti bojových sportů, ale bližší podrobnosti zápasu, jako je počet kol a váha, jsou v současné době nejasné.

V době, kdy „Železný Mike“ vstoupí do ringu, mu bude 58 let a naposledy se utkal s další legendou Royem Jonesem Jr. v exhibičním zápase v listopadu 2020. Na této akci se představil i Paul, který ve svém druhém profesionálním zápase knockautoval hvězdu NBA Natea Robinsona a od té doby definitivně započala je aktivní boxerská kariera, ve které si vybudoval bilanci 9-1, přičemž jedinou prohru utrpěl loni v únoru s Furyho bratrem Tommym.

„Myslím, že je to pro box fantastické,“ řekl Fury v rozhovoru pro The Stomping Ground. „V Mikeu Tysonovi máte legendu. V Paulovi máte boxera z YouTube, který přišel do hry, udělal boom a má miliony sledujících, miliony zhlédnutí a miliony očí je na něj upřených. Dobrý, špatný nebo lhostejný. Někteří lidé ho milují, jiní nenávidí.

Myslím, že je to pro box opravdu dobrá podívaná. Přivádí k němu spoustu lidí. Poslyšte, kdo jsem já, abych říkal: ‚Ach, Mike Tyson by neměl boxovat nebo Jake Paul by neměl boxovat, hodně štěstí.´ Oba na tom vydělají, jak já říkám, hromadu peněz. Takže o tom to je, ne? Navíc na skvělém stadionu, domov Dallas Cowboys.“
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *