Jiří Procházka bleskově zpět v boji? Jedná se o možné mega bitvě

Procházka
Bylo samozřejmě už předem jasné, že turnaj UFC 300 hodně promluví do toho, jak se bude vyvíjet situace v polo-těžké váze. Na programu totiž byly bitvy Procházka vs Rakić a Pereira vs Hill, ze kterých nakonec jako vítězové odcházeli první jmenovaní. Procházka Rakiće ukončil ve druhém kole a Pereira Hilla hned v prvním. Právě šampion se přitom už před akcí nechával slyšet, že pokud vše dobře dopadne, což dopadlo, tak by chtěl být velice rychle zpátky v akci. A tím rychle myslel za 3 týdny v Brazílii, čemuž se BJP evidentně nebrání.


 

Výkon Jiřího Procházky proti Rakićovi má přeci jen i jednoho známého kritika

„Lidé možná Hilla podceňovali, ale já jsem věděl, že si musím dát pozor a podat svědomitý výkon. Nechtěl jsem se nijak odklonit od své strategie, což se mi povedlo. Kopal jsem, i když tam to nebylo úplně dokonalé, ale dobře jsem si tím hlídal vzdálenost, čehož jsem pak využil. Nakonec to vyšlo perfektně.

Hill toho hodně namluvil, ale abych řekl pravdu, když vstoupím do klece, tak nic neřeším. Chci jen vyhrát zápas a každý souboj beru jako titulový. Je jedno, jestli jsem šampion a nebo ne. V každém zápase musím vyhrát. Tak jsem to bral i nyní. Rozhodně nejsem někdo, kdo si nechá vlézt do hlavy to, že je šampion.

Rád bych v blízké době znovu obhajoval. Už před turnajem jsem mluvil o tom, že jestli budu v pořádku, což jsem, tak bych chtěl na začátku května bojovat v Brazílii. Rád bych tedy další zápas na turnaji UFC 301 v těžké váze,“ potvrdil Perira svůj plán startovat na začátku května na turnaji UFC 301 v Brazílii, ale překvapil zmínkou o těžké váze.
  

BJP se bitvě nebrání a už se dokonce jedná

Je hodně nepravděpodobné, že by Pereira dostal v tak krátkém čase souboj s prozatímním šampionem těžké váhy Aspinallem, se kterým se navíc počítá na letní Manchester, ale to, že Poatan nastoupí v Brazílii, reálné je. Dokonce to prý má i ve smlouvě jako speciální klauzuli. A s kým by tedy případně bojoval? Nabízí se dva možní soupeři – Ankalaev a Procházka.

„Když bude dobrá nabídka v kratší době, třeba Pereira, pokud bude zdravý, tak bych do toho šel, ale mluvil o těžké váze. Já už ten zápas navrhoval manažerovi, aby se o tom pobavil a uvidíme. Nebudu říkat, že je tam ta možnost, ale jedná se o tom,“ potvrdil Procházka v rámci online tiskové konference s českými médii, že by se souboji nebránil a že dokonce zaúkoloval management, aby se o něm jednalo.

Samozřejmě by to bylo hodně brzy, ale bitva Pereira vs Procházka 2 v Brazílii zní sakra dobře. Obzvlášť poté, co má Jiří za sebou skvělou přípravu. V souboji s Rakićem se navíc evidentně nijak vážněji nezranil, pokud nepočítáme menší cut u oka, takže by šance asi byla. Uvidíme však, jak to nakonec vedení vymyslí.
2 komentáře na “Jiří Procházka bleskově zpět v boji? Jedná se o možné mega bitvě”

  1. Pingback: BREAKDOWN Speciál - UFC 300 / Procházka vs Rakić | MMA Shorties

  2. Pingback: VIDEO: Fanoušci skepticky a podezřívavě reagují na Kotalíkovo nevšední PML KO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *