BREAKDOWN Speciál – UFC 300 / Procházka vs Rakić

UFC 300

Rádi bychom vám představili dnes už zavedený formát podcastu, který vznikl ve spolupráci s Fair Play Thinker podcastem Honzy Homolky a MMA Shorties. Skrze jednotlivé Breakdowny bychom vám rádi přibližovali blížící se turnaje a velké akce. Jedná se o uvolněný formát, ve kterém je prostor vyjádřit vlastní názory, které se jinak v článcích a příspěvcích tolik neobjevují, protože se přeci jen stále snažíme dbát na základní objektivitu. Užijte si další díl. Fair Play Thinker najdete na Hero HeroApple podcast nebo na Spotify.


Jiří Procházka bleskově zpět v boji? Jedná se o možné mega bitvě

Online, ale v plné sestavě Homolák, Radim, Pavel a Honza jsme na YouTube probrali pouze galavečer UFC 300, který dostal samostatný díl. Ovšem o další proběhlé a nadcházející akce nepřijdete. V úterý vyjde další samostatný díl k turnajům RFA, PML a nadcházejícím galavečerům OKTAGON 56 a PFL 3. Samozřejmě probereme také novinky a vaše komentáře. 

Tentokrát jsme si pro vás připravili giweavay akci o podepsanou sběratelskou kartičku Jiřího Procházky, kdo se chce zapojit, tak stačí přidat komentář na Hero Hero.   

 
 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *