VIDEO: Fanoušci skepticky a podezřívavě reagují na Kotalíkovo nevšední PML KO

Kotalík

Michal Kotalík je hodně rozporuplná postava domácí MMA scény. Předzápsová i pozápasová období jsou totiž většinou plná dramat a zvratů, ale samotné zápasy pravidelně doručí hodně atraktivní a zajímavou podívanou. Podobně tomu bylo i v posledním PML souboji, před kterým měl Kotalík znovu problém s váhou, ale když do duelu nastoupil, tak společně se soupeřem nabídl atraktviní štípanou, která fanoušky jistě bavila. Nakonec to však dopadlo tvrdým KO, které se navíc v komunitě hodně řeší, protože bylo dost nevšední a zvláštní.


Jiří Procházka bleskově zpět v boji? Jedná se o možné mega bitvě

Michal se totiž po jedné z výměn u pletiva hodně prudce poroučel k zemi způsobem, který není úplně běžný, což mezi fanoušky vyvolalo vášnivé diskuze.

„Co to kurva? Nějak mi to fyzikálně nesedí,“ komentoval například jeden z fanoušků na PML profilu, kde bylo ukončení k vidění.

„Nechci nikomu sahat do svědomí, ale ten pád je opravdu přinejmenším zvláštní,“ přidal se další komentující.

„Stejně jako nefunguje MMA matematika, pomalu přestává fungovat i MMA fyzika,“ navázal další komentář.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by PML (@pml_mt)

 

Ukončení bylo opravdu zvláštní, ale na druhou stranu to nebylo něco, co bychom nikdy neviděli. Však si stačí vzpomenout na UFC duel Barboza vs Burgos, ve kterém Burgos inkasoval úder, udělal několik kroků vzad, kdy to vypadalo, že bude v pořádku, ale následně se zhroutil do pletiva, jak kdyby mu se zpožděním došlo, že vlastně dostal dost velkou ránu na to, aby ho to vyplo.

„No prostě dostal loktem do kořene nosu. Je to snad málo, aby dostal vypínačku, vy chytráci?“ hájil jeden z fanoušků a dobře poznamenal, že opravdu došlo k trefení tvrdého loktu. Navíc to nebyl první tvrdý úder, který Kotalík během zápasu inkasoval, takže se to nejspíš načítalo.

Ti, kteří viděli zápas celý, navíc dobře ví, že se oba borci neuvěřitelně štípali už v prvním kole, takže nešlo o případ „Gábor“, kdy jsme viděli první kolo v tréninkovém tempu a poté bleskové ukončení. Zvláštní ukončení to bylo, to ano, ale v kontextu souboje vlastně až tak zvláštní nebylo. Kontroverznější je jistě i kvůli tomu, že jej zaznamenal zrovna Kotalík, který nemá v MMA komunitě tu nejlepší pověst. 

  

Kotalíkova nedávná zpověď

„Rozhodl jsem se konečně prolomit mlčení, ať už z úcty ke zmíněným lidem, tak v rámci nějakého sebe-uzdravení a zahájení snad lepší kapitoly. Tenhle příspěvek nosím v hlavě už dlouho, ale nikdy jsem neměl koule vyjet s tím ven. Pravda je, že posledních několik let bylo těžkých a zejména pak poslední rok plný ztrát, proher a to i životních. Je fakt, že jsem vždycky měl sklony ke zkratům v hlavě, ale za poslední rok jsem padl na dno. Měl jsem velké deprese, sebenenávist, úzkosti a čím hůř mi bylo, tím hůř jsem se bohužel choval ke svému okolí a hlavně k sám sobě. Bál a styděl jsem se přiznat si problém něco ve stylu „kluci nepláčou“.

Tyhle deprese a úzkosti jsem řešil sám a bohužel ne tak, jak by se mělo a ne tak, jak by měl sportovec. A všechno jsem jen zhoršoval, až to došlo do bodu zlomu, který nechci blíže specifikovat, ale už jsem nevěděl, jak dál. Zpětně to hodnotím jako velkou chybu a zbabělost, ale bohužel je to tak . Zároveň mi to pomohlo začít jednat. Podotýkám že i přes všechnu tuhle sebenenávist, kdy jsem sám sebe přesvědčil, že si nezasloužím nic dobrého, jsem se dokázal usmívat na lidi jakože nic.

 

Zároveň jsem však odmítal někoho k sobě pustit, protože jsem věřil, že já za to nestojím. Bohužel jako důsledek jsem začal ztrácet lidi, na kterých mi hodně záleželo a asi i jim na mně. Přišel jsem o gym a o Andrého a lidi z týmu i mimo něj. Věřím že kdybych za Andrém v čas přišel, dopadlo to jinak, ale bohužel jsem byl ztracený a vevnitř prázdný. Nicméně jsem ztratil spoustu dobrých lidí a i když jsem byl rád, že už nemusí pracovat s někým, jako jsem já a bude jim líp, tak všechny tyhle ztráty všechno zhoršily.

Navštívil jsem odborníka, protože jsem věděl, že už dlouho nevydržím. Ten mi pomohl pochopit co se mi to děje a proč. A i když se vám to bude zdát úsměvný a jakože se lituju atak dále, což chápu, tak tenhle krok mi pomohl a stojím o to se uzdravit. Nechci diagnózu specifikovat, ale něco jsem už zmínil. Pomalu se snažím navázat vztahy s lidmi jejichž ztráta všechno hodně zhoršila. Všechno se mi píše strašně blbě a stydím se, ale už to ze sebe chci dostat. Moc mě mrzí, že jsem vás zklamal a děkuju všem kteří zůstali a nezlomili hůl, i když já ano… Mám vás moc rád,“ poslal Michal Kotalík na svém IG profilu otevřenou zpověď a naznačil problémy, na kterých se nyní snaží pracovat i pod dohledem odborníka.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *