„Já snad sním! Co to je?“ reaguje dojatý Sean Strickland na zisk UFC titulu

Sean Strickland

MMA komunita po turnaji UFC 292, kde se poměrně překvapivě stal novým šampionem Sean O´Malley, v podstatě vtipkovala, že nás nyní čeká sezóna překvapení, kdy na trůn usedne ještě Sean Strickland a následně Colby Covington. Nikdo tomu samozřejmě nedával moc nadějí, ale i přesto jsme se dalšího překvapení opravdu dočkali. Navíc nešlo o nějakou jednu ránu, kterou lze považovat za šťastnou, jako v případe Sugy, ale o perfektní výkon a vymazání dosavadního šampiona.
 

Sezóna překvapení pokračuje! Podceňovaný Sean Strickland je nový UFC šampion

Strickland totiž od první vteřiny souboje neúnavně tlačil, skvěle bránil a k tomu trefoval, což se ukázalo jako dokonalý recept na výhru. Souboj Adesanya vs Strickland nakonec nebyl ani vyrovnaný, protože ho všichni rozhodčí jasně viděli 4:1 na kola pro Seana, který se tak zaslouženě stal novým šampionem divize, čemuž se sám hodně divil.

„Co tohle kurva je?“ ukazoval Strickland na UFC titul, který měl kolem pasu. „Co to sakra je? Já snad sním. Čeká mě brzy probuzení? Dejte mi někdo bombu, abych věděl, že je to skutečné. Ó můj Bože. Nikdy za milion let bych si nemyslel, že se mi něco takového povede. Moc nebrečím, ale teď mám sakra problém, abych vůbec udržel slzy.“

Strickland do souboje vstupoval jako jasný outsider, ale nakonec ukázal, že v MMA zkrátka není radno nikoho podceňovat a že o výsledku často rozhoduje to, jak si styly obou borců sednou. Izzymu ten Seanův rozhodně neseděl.
    

„Izzy je borec. Má za sebou zápasy s neuvěřitelnými monstry. Snadno porazil většinu mých kamarádů a kolegů. Vlastně i já sám jsem o sobě pochyboval. Musím však říct, že mě fanoušci neuvěřitelně hnali kupředu. Nedělám si srandu. Slyšel jsem vás př nástupu a slyšel jsem vás ve čtvrtém kole. Díky moc! Opravdu jste mi dodali motivaci,“ pochválil Strickland soupeře a také publikum, které mu evidentně hodně pomohlo.

„Opravdu jsem se na tenhle zápas nadřel. MMA bozi dobře vědí, kolik jsem jim během přípravy obětoval mozkových buněk. Tohle je snad poprvé, co nevím, co říct,“ zakončil nový šampion střední váhy Sean Strickland.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *