Přišel o několik milionů! Tentokrát to zakletému rapperovi opět nevyšlo

Rapper Drake je známý tím, že sází velké peníze na prestižní zápasy UFC, ale poté, co Israel Adesanya prohrál v titulovém zápas se Stricklandem, přišel o hodně peněz. Americký rapper byl zpočátku známý tím, že na koho vsadil, tak ten prohrál, ale časem se mu začalo i dařit, ale tentokrát měl opět smůlu a přišel o pěkný balík peněz!
„Já snad sním! Co to je?“ reaguje dojatý Sean Strickland na zisk UFC titulu

Rapper Drake se v minulosti proslavil svými sázkami na velké zápasy UFC, ale v poslední době má smíšenou formu s několika velkými výhrami i prohrami. Drake naposledy vsadil na to, že Adesanya v hlavním zápase UFC 293 knockautuje Seana Stricklanda, ale přišel o velkou výhru, protože Strickland se postaral o obrovský upset a zvítězil jednomyslným rozhodnutím na body. Drake nyní přišel o 920 000 dolarů (cca 21 milionů)!

Sázka na MMA zápas se Drakeovi vyplatila naposledy na začátku letošního roku, kdy Adesanya v dubnu získal zpět pás ve střední váze proti Alexi Pereirovi a rapper tak vyhrál 2,7 milionu dolarů. Drake začal sázet velké peníze na zápasy UFC loni v březnu, když podpořil Jorgeho Masvidala proti Colbymu Covingtonovi v jejich vzájemném zápase. Rapper ovšem na zápase prodělal 275 000 dolarů (cca 6,3 milionů korun). Jeho smůla pokračovala jen o několik měsíců později, když vsadil na Justina Gaethjeho, kterého uškrtil Charles Oliveira. Zde přišel o dalších 400 000 dolarů (cca 9,2 milionů korun).
Po několika špatných měsících Drake prolomil svou špatnou formu výhrou 1 milionu dolarů, když Adesanya obhájil svůj pás proti Jaredu Cannonierovi. Drakeovy šestimístné sázky se nadále vyplácely, když Paddy Pimblett a Molly McCann vyhráli své zápasy na UFC v Londýně a jejich výhry Drakeovi vynesly 3,6 milionu dolarů. Své uznání anglickým bojovníkům dokonce projevil tím, že oběma daroval nové hodinky Rolex. 

Drake si na začátku tohoto roku přišel na 1,7 milionu dolarů, když Jon Jones získal titul UFC v těžké váze, když za necelé dvě minuty ukončil Ciryla Ganea. Tato výhra pokryla jeho ztráty z doby jen několik týdnů před zápasem, kdy vsadil 400 000 dolarů na youtubera Jakea Paula, který ale padl s Tommym Furym. 

Od 90. let minulého století koluje herním světem zábavný příběh. Říká se mu „prokletí EA“, které spočívá v tom, že kdo se objeví na obalu známé hry UFC, tak následně prohraje. Israel Adesanya sice v minulosti na turnaji UFC 253 kletbu prolomil, ale nyní tomu bylo jinak. Minulý týden totiž vyšla nová verze hry a na obalu deluxe verze je opět Adesanya, který krátce na to překvapivě padl se Stricklandem. Náhoda nebo kletba pokračuje? Na obalu hry se společně s Izzym objevili i Volkanovski a Shevchenko, tak uvidíme, jak se jim bude dařit.
 

UFC 293 – Výsledky:

 •  Sean Strickland  def  Israel Adesanya Unanimous Dec
 •  Alexander Volkov  def  Tai Tuivasa Sub, 4:37 R2
 •  Manel Kape  def  Felipe dos Santos Unanimous Dec
 •  Justin Tafa  def  Austen Lane KO/TKO, 1:22 R1
 •  Tyson Pedro  def  Anton Turkalj KO/TKO, 2:12 R1
 •  Carlos Ulberg  def  Da Un Jung Sub, 4:49 R3
 •  Chepe Mariscal  def  Jack Jenkins KO/TKO, 3:19 R2
 •  Jamie Mullarkey  def  John Makdessi Unanimous Dec
 •  Nasrat Haqparast  def  Landon Quiñones Unanimous Dec
 •  Charles Radtke  def  Mike Mathetha Unanimous Dec
 •  Gabriel Miranda  def  Shane Young Sub, 0:59 R1
 •  Kevin Jousset  def  Kiefer Crosbie Sub, 4:49 R1


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *