Souboj o Krále násilí! Dokáže Perry pokořit dalšího šampiona UFC?

Bývalý zápasník UFC Mike Perry potřeboval pouhé tři zápasy, aby se stal jednou z hlavních tváří organizace Bare Knuckle FC. Už dnes se utkají bývalí zápasníci UFC Mike Perry a Eddie Alvarez a v sázce bude pás v podobě nově vytvořeného titulu „Král násilí“. Kde můžete celý turnaj sledovat?


Cverna mu hrozí, že přijde o zuby! Vašek Mikulášek s úsměvem reaguje

Během čtvrteční tiskové konference BKFC 56 v Salt Lake City prezident BKFC David Feldman uvedl, že organizace se rozhodla pro design pásu poté, co obdržela hlasy od 47 000 fanoušků, kteří vybírali ze tří návrhů. „Mám z toho radost a jsem rád, že můžeme udělat něco trochu jiného,“ řekl Feldman. „Tohle je brutální sport.  Je nebezpečnější než cokoli jiného a na zápasy bez rukavic musíte být jiný typ člověka, a to tihle kluci jsou. Jsou jiní, a proto bojují o titul ‚Král násilí‘.“

Feldman řekl, že titul BKFC „Král násilí“ bude pravděpodobně jednorázovou záležitostí, ale člověk nikdy neví. Zatím má dva mistry násilí v Perrym a Alvarezovi, kteří jsou pro takový titul vhodní.

Mike Perry se naposledy představil v dubnu na kartě v Broomfieldu v Coloradu, kde si v hlavním zápase poradil s bývalým šampionem UFC ve střední váze Lukem Rockholdem, kterého ukončil ve druhém kole. Na stejném turnaji BKFC 41 debutoval i bývalý šampion UFC a Bellatoru MMA v lehké váze Eddie Alvarez, který po skončení svého působení v organizaci ONE Championship porazil bývalého titulového vyzyvatele UFC Chada Mendese na body.

Na turnaji BKFC 56 se vrátí také další bývalí zápasníci UFC. Jeremy Stephens se střetne s Jimmiem Riverou a Bec Rawlings se utká o titul ženské slámové váhy s Christinou Fereau. Celý galavečer můžete sledovat od 03:00 prostřednictvím tohoto odkazu.

BKFC 56 – Fight Card:

Eddie Alvarez  vs.  Mike Perry

Jimmie Rivera  vs.  Jeremy Stephens

Bec Rawlings  vs.  Christine Ferea

Kai Stewart  vs.  Howard Davis

Arnold Adams  vs.  Mick Terrill

Ben Moa  vs.  Bridger Bercier

Mike Jones  vs.  Erick Lozano

Keegan Vandermeer  vs.  Esteban Rodriguez

LJ Schulz  vs.  Danny Hilton

Trever Bradshaw  vs.  Troy Dennison

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *