Cože?! Kotlárobijec Karlos Benda dostal nabídku od polského gigantu KSW?

Benda KSW

Už dnes nás čeká další tisková konference organizace Clash of the Stars, kde by měl být potvrzen i další souboj Karlose Bendy. Ten zatím v rámci organizace změřil síly s Roubíčkem, Jardou Kotlárem a Diegem Kotlárem s tím, že dva poslední borce dokázal doslova zničit a tvrdě ukončit před limitem. Toho si evidentně všiml i polský kolos KSW, který poslal zajímavou nabídku.

Rozhodčí Müller se odmítá zúčastnit RFA turnaje, kde je Růžička! Co na to Marhanský?

KSW mě oslovilo, jestli bych do toho šel. Chtěli mě už teď do Třince (14.10.) a nabídli mi i konkrétního soupeře, kterým měl být polský borec Patryk Tolkaczewski. Já jsem ale momentálně smluvně vázaný s Clashem, takže by mě museli pustit.

Bohužel ty dva galavečery jsou jen pár dní od sebe. Jednání mezi organizacemi probíhají. Aktuálně to vypadá, že bych pod KSW mohl zápasit zkraje příštího roku, jak budou opět v ČR.

Teď už to záleží na Clashi. Já jsem tam chtěl jít, ale Clash mě nechtěl pustit, což chápu. Termínově to spolu koliduje. Kluci z Clashe mi sice teď řekli jasné ne, ale příště bych mohl dostat volno. Navíc mi slíbili i pomoc. 
      

Je to pro mě obrovská čest. MMA dělám rok a půl a teď mám reálnou možnost být součástí druhé nejlepší organizace na svět,“ prozradil Benda pro Fight Live informaci, kterou před časem komunikoval i směrem k naší redakci.

Zdá se tedy, že se obr Benda KSW zalíbil, tak uvidíme, jestli nepřijde další nabídku i v budoucnu. Pro Clash by byla v podstatě prestiž, kdyby Benda v KSW nastoupil. Zatím totiž chodili bojovnici spíše směrem z konvenční organizace do bizarní (Brichta/Růžička), ale v tomto případě by to bylo naopak.
     

V čem se podle Bendy Růžička a Kotlár podobají?

„Ten člověk se už pohřbil, to je hotovo. Tadeáš je jako Diego (Kotlár), opravdu nebezpečný člověk. S tím rozdílem, že on je opravdu nebezpečný. Diego je odpad, kterému by dal přinejhorším do tlamy každý druhý, nebo by mu alespoň utekl, ale u Mawara ne…

Protože tohle už není o průšvizích, tohle to jeho chování a jeho přirozenost. Je to prostě agresor a násilník. Diego je to samé v chování, ale má strach. Proto na mě nezaútočil na B4theclash, ale jen mlel a vyhrožoval, protože hned od začátku věděl, že by dostal. U Mawara je to jiné, příště to může dopadnout už opravdu tragicky,“ vysvětlil Benda pro topfight.


Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *