Opravdu unikátní šampion! Strickland už si stihl zničit pás, takže se dal do opravy

Strickland

V historii organizace UFC jsme už viděli celou paletu různorodých šampionů, ale Sean Strickland rozhodně bude patřit mezi ty vůbec nejunikátnější. Jedná se totiž o borce, který nemá filtr a s radostí kolem sebe vypouští jeden kontroverzní výrok za druhým. Po příletu do Austrálie, z čehož se nakonec stal extrémně úspěšný výlet, pak například udeřil fanouška do břicha, protože si na něj prý otevíral pusu. Při návratu ho pak čekal další problém, který však pohotově vyřešil.
 

Cože?! Kotlárobijec Karlos Benda dostal nabídku od polského gigantu KSW?

Strickland, který v oktagonu ani nemohl věřit tomu, že je novým šampionem střední váhy, totiž už svůj šampionský opasek stihl poničit. Neřekl sice, jak se to stalo, ale pohotově se pustil do opravy. Mnozí totiž dobře vědí, že není v podstatě nic, co by nedokázala vyřešit lepící páska, čímž se řídil i Sean Strickland, který se dal do opravy, kterou samozřejmě zdokumentoval.

„Lidi, už se mi podařilo zničit opasek. Mám však naštěstí řešení. A už je jako nový,“ pochlubil se Sean Strickland, jaký je to kutil a opravář.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by ESPN MMA (@espnmma)

 

Je jasné, že Sean bude hodně unikátní šampion. Ne každému to možná bude po chuti, ale do divize, které hodně dlouho vládl Adesanya, to jistě vnese nový čerstvý vítr. Otázkou jen je, jak dlouho bude Sean vládnout. Už teď se totiž mluví o možné odvetě, ale také o soubojích s Du Plessisem a nebo vítězem bitvy Costa vs Chimaev. Uvidíme, jak se to celé vyvine, ale sám Dana White je evidentně hodně nakloněný odvetě.
    

Mluví se o okamžité odvetě

Adesanya už nedávno jednu okamžitou odvetu dostal. To bylo poté, co ho v pátém kole ukončil rival Pereir, což pak Israel dokázal v celkově čtvrtém vzájemném souboji otočit. Měl by i nyní dostat okamžitou odvetu a nebo je spíš čas, aby se divize posunula jiným směrem?

„Rozhodně si myslím, že by měla přijít odveta. Byla by totiž hodně zajímavá. Však jsme to viděli s Pereirou, jak se Izzy dokázal vyhecovat. Byl to pro něj obrovský zápas. Teď možná Seana tak trochu přehlížel, protože si nemyslel, že je taková hrozba. Nevím, proč se mu nedařilo, ale rozhodně se nabízí odveta,“ nechal se Dana White slyšet po turnaji.

Odvetu je totiž třeba zasadit do kontextu. UFC původně plánovalo duel Adesanya vs Du Plessis, ale Dricus si vyžádal více času, takže se hledala náhrada. Vedení dokonce zvažovalo, že dá do Austrálie bitvu Procházka vs Pereira, ale to by časově nevyšlo. Izzy navíc trval na tom, že chce v Austrálii zápasit, takže ukázal na Stricklanda, kterého prvně vedení odmítlo s tím, že Sean by mohl dělat problémy (a taky že dělal). Zkrátka se vedení tato možnost nezdála, ale Izzy si Seana i tak prosadil. Nový šampion by tak mohl laskavost oplatit a souhlasit s okamžitou odvetou, aby si byli oba borci kvit, ale uvidíme, jak se to celé vyvine.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *