Conor McGregor pohotově odpovídá na výzvu, kterou mu poslal šampion Topuria

McGregor Topuria

Conor McGregor a Ilia Topuria mají do určité míry hodně podobné kariéry. Oba totiž do UFC vstoupily jako uragán, ukončovali jednoho soupeře za druhým a poté tvrdě a nekompromisně zastavili vládu dlouholetého šampiona. V případě Conora šlo o Alda a v případě španělského Matadora o Volkanovskiho. Ilia však nechce jít je v Irových stopách, ale rád by, aby se cesty zkřížily. Proto poslal jasnou výzvu, na kterou Conor stručně reagoval.


 

Je to tady! Dana White konečně oznámil hlavní zápas turnaje UFC 300 a budete koukat

„Jsem tak moc šťastný. Jsem moc šťastný. Lidé ti mohou říkat, že to nedokážeš a mohou o tobě pochybovat, ale koneckonců potřebuješ jen sám sebe. Když se rozhodneš a dáš do toho vše, tak dokážeš cokoliv. Je potřeba jen makat a věřit a pak je všechno možné. Podívejte se na mě!

Věřil jsem svým schopnostem. Opravdu jsem se na tenhle zápas nadřel. Makal jsem a věděl jsem, že jednoho dne budu UFC šampion. Je jedno, co máte za sebou, protože mnohem důležitější je to, co máte před sebou,“ nabídl nový šampion pérové váhy motivační řeč, která možná mnohé inspiruje. „Dano, je na čase vzít UFC do Španělska. Conore, pokud máš pořád nějaké koule, tak si to s tebou rád dám ve Španělsku.“
McGregor reagoval

„Mám pořádné koule. Však už mám čtyři děti,“ reagoval McGregor pohotově. Souboj Topuria vs McGregor by byl jistě hodně zajímavý, ale bohužel je jen malá šance na to, že ho uvidíme. Ir totiž v minulosti musel neuvěřitelně shazovat, aby limit pérové váhy vůbec splnil. Od té doby navíc zesílil a nabral hmotu, kterou by už jen těžko dával dolů. Souboj by se tak musel odehrát v jiné váhové kategorii.

Kolem návratu bývalého dvojnásobného šampiona navíc stále visí velké otazníky, takže není jisté, kdy a jestli vůbec se ještě vrátí zpět do klece. Termíny možného návratu se totiž stále mění a posouvají na neurčito. Naposledy jsme například slyšeli, že by mohl Conor zápasit na podzim, ale že ani to není jisté.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *