Volejte ambulanci, ale ne pro mě! Britův přemožitel Elliott utekl hrobníkovi z lopaty

Elliott

Součástí poslední číslované akce UFC 298 byl i Oban Elliott, kterého mohou fanoušci znát skrze Kaika Brita. Právě s bývalým OKTAGON šampionem se totiž Elliott utkal v rámci show Dana White´s Contender Series, kde byl Kaik velice blízko k výhře, ale nakonec padl a z kontraktu se tak radoval soupeř. Hodně podobný scénář jsme viděli i nyní, kdy se Oban dostal hned na začátku zápasu do problémů, ale nakonec dokázal vše otočit.


Conor McGregor pohotově odpovídá na výzvu, kterou mu poslal šampion Topuria

„Mám slzy v očích. Tohle je nejlepší pocit v mém životě. Moc děkuji fanouškům. Bylo mi jasné, že soupeř hodně vydrží. Držel krok i s Bo Nickalem. Trefil jsem mu pořádný kop na hlavu, ale on to přežil a nakonec mě dostal do problémů. Jsem stále mladý a mám všechno před sebou. Jsem moc rád, že jsem tady dnes mohl být. Jsem opravdu šťastný. Můžete si o mém výkonu myslet co chcete, ale já vím, co dokážu. Pokud mě budete chtít porazit, tak mě budou muset z klece nést,“ reagoval Elliott na první UFC výhru.

Oban na začátku zápasu trefil krásný kop na hlavu, který však soupeř přešel bez větších problémů a sám vrátil tvrdou kombinaci úderů, kterými dostal Elliotta do krize. Už už to vypadalo, že bude konec, ale Oban se dokázal vzpamatovat a poté souboj ovládl.
Elliott se hned několikrát dostal soupeři do zad, ale škrcení se mu navzdory mnoha pokusům doručit nepodařilo. Nakonec tak museli o výsledku rozhodovat bodoví rozhodčí, kteří do jasně viděli právě pro Obana, který si tak připsal zatím nejdůležitější výhru kariéry.

Oban navíc znovu dokázal, že pokud ho někdo bude chtít porazit, tak ho bude muset tvrdě ukončit, protože Elliott se jen tak nevzdá, což v posledních dvou zápasech jasně dokázal. V obou případech byl v krizi, ale i přesto se dokázal propracovat k výhře.
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *